Bisz i Radex zdradzają szczegóły nowego albumu


11 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bisz i Radex nadchodzą z nową płytą! Duch Oporu nadchodzi już za chwilę. Posłuchajcie singla i sprawdźcie szczegół wydawnictwa!

Bisz/Radex – nowy album

Po sukcesie albumu Wilczy Humor, który raper Bisz stworzył razem z producentem Radexem, duet ponownie łączy siły i powraca z drugą płytą. Duch Oporu będzie miał swoją premierę już 4 października!

Album będzie zawierał 11 różnorodnych stylistycznie utworów, w których artyści będą traktować o współczesnych problemach związanych m.in. z rzeczywistością cyfrową czy kulturą masową. Tak o Duchu Oporu wypowiedział się Bisz:

Jaki będzie następca Wilczego Humoru? Jeśli lubiliście nasz pierwszy album, myślę że będziecie pozytywnie zaskoczeni. Jest to niewątpliwie kontynuacja niepowszedniej estetyki spod szyldu Bisz/Radex, z drugiej strony to jednak zupełnie inna płyta. W moim odczuciu jedna z najciekawszych i najpełniejszych rzeczy jakie miałem do tej pory szansę współtworzyć.

Duet podzielił się właśnie najnowszym singlem zwiastującym ich nadchodzące wydawnictwo. Tytułowy utwór Duch Oporu to inspirowany elektronicznymi, rave’owymi brzmieniami kawałek, w którym Bisz zastanawia się nad dzisiejszym miejscem artysty w świecie medialnym i czy istnieje możliwość pozostania wolny, niewidzialnym i niezależnym. Posłuchajcie!

Bisz/Radex – Duch oporu

Najnowszy album duetu Bisz/Radex zapowiada się bardzo ciekawie i eksperymentalnie. Preorder można już zamawiać na stronie pchamytensyf.pl. Tymczasem sprawdźcie okładkę i tracklistę płyty Duch Oporu.

Bisz/Radex – Duch Oporu, tracklista:

 1. Duch oporu
 2. Białe batuty
 3. Światło wody
 4. Oflajn
 5. Kość
 6. Zysk albo śmierć
 7. Margines
 8. Zmienne prądy
 9. Pokaż mi język
 10. Lascaux
 11. Koniec historii
bisz radex duch oporu

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także