kadr z klipu do utworu „Ketchup” 2115

Bedoes uczy wandali ortografii i „poprawia” mural


28 września 2022

Podziel się newsem:

Oj tak się nie robi! Wandale zamazali mural ekipy 2115 i zrobili to… z błędem. Bedoes postanowił nauczyć hejterów poprawnej ortografii.

Wandale, uczcie się!

Bedoes postanowił dać nauczkę wandalom. Nawiązujący do singla Ketchup mural ekipy 2115, w krwistoczerwonym kolorze, został zniszczony. Sprawcy zamazali ksywki członków ekipy, napisali „Tylko Hiphop” oraz kilka niecenzuralnych słów na temat bydgoskiego składu. Zdenerwowany tym faktem Bedoes zwraca uwagę, że wyzwano ich także od… kondonów. Raper wrzucił więc na swojego TikToka filmik, na którym poprawia hejterów w dość niecodzienny sposób. Otóż zamienił on „n” na „m”, tak by uzyskać poprawną ortograficznie formę kondomy. Oj wandale, jak już obrażacie, to chociaż róbcie to poprawnie.

Filmik z TikToka Bedoesa

@bedoes2115

to ja wkurzony: 😡

♬ dźwięk oryginalny – bedoes2115

Najgorętszy mixtape… tej jesieni

Początkowo nowy mixtape 2115 był zapowiadany jako najgorętszy mixtape tego lata. Ciężko jednak nie zauważyć, że październik już za pasem, a my nie doczekaliśmy się nawet preorderu od Bedoesa i spółki. Według ostatnich informacji ma on jednak wystartować już jutro (29 września) wraz z nowym merchem. Premiery należy wypatrywać więc prawdopodobnie końcem jesieni tego roku. Jak do tej pory niezatytułowane wydawnictwo promują single: Więcej Dymu, Bedoesiara, Bruce, Turysta oraz ostatni, wspomniany już Ketchup, do którego klip kręcony był podczas występu składu na SBM FFestivalu vol. 6. Bedoes i spółka spóźnili się nieco na swój występ, jednak trzeba przyznać, że mieli całkiem niezły powód. Wynikło pewne zamieszanie logistyczne związane z faktem, że ekipa 2115 wjechała pod scenę czerwonymi porsche.

2115 – KETCHUP 🩸🩸🩸 ft. Bedoes 2115, Blacha 2115, White 2115, Kuqe 2115

Oj tak się nie robi! Wandale zamazali mural ekipy 2115 i zrobili to… z błędem. Bedoes postanowił nauczyć hejterów poprawnej ortografii. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →