kadr z klipu do utworu "Na krańcu świata"

Bedoes w kampanii na rzecz zdrowia psychicznego Młode Głowy


17 października 2022

Podziel się newsem:

Bedoes wystąpił w spocie tiktokowym projektu Młode Głowy promującym dbanie o zdrowie psychiczne wśród młodzieży.

„To żaden wstyd”

Bedoes niejednokrotnie podkreślał, jak ważne są dla niego tematy zdrowia psychicznego. Niespecjalnie dziwi więc, że wziął udział w akcji Młode Głowy fundacji UNAWEZA, założonej przez Martynę Wojciechowską. W jej ramach realizowane będzie bezpłatne badanie stanu psychicznego młodzieży w Polsce, do którego mogą zgłaszać się szkoły. Strategicznym partnerem całej akcji i główną platformą działań komunikacyjnych jest TikTok i tam też właśnie pojawił się film z udziałem Bedoesa. Raper podkreśla w nim, jak ważne jest, by dbać o swoje zdrowie psychiczne, nie bać się o nim rozmawiać i nie bać się prosić o pomoc. Na ten moment film zgarnął jedynie 10 tysięcy odsłon na platformie, jednak patrząc na popularność członka 2115, jest jeszcze szansa na to, że stanie się viralem.

Bedoes na TikToku Młode Głowy

@mlode_glowy Bedoes twierdzi, że rozmowa z psychologiem to żaden przypał. A Ty? Nie bój się szukać pomocy! #mlodeglowy #otwarcieozdrowiupsychicznym #bedoes #fundacjaunaweza @bedoes2115 ♬ BEDOESIARA – 2115 & Bedoes & White 2115

2115 złoci przed premierą

Dla Bedoesa przyszedł niezwykle intensywny czas. Promuje on bowiem najnowszy mixtape jego zespołu 2115 zatytułowany Rodzinny biznes. Wszystko jednak idzie jak do tej pory zgodnie z planem. Wydawnictwo osiągnęło status złoty jeszcze przed premierą, w zaledwie dobę od startu preorderu. Premierę albumu zaplanowano na 9 grudnia. Rodzinny biznes promują single: Więcej dymuBedoesiaraBruce, Turysta, Ketchup oraz Na krańcu świata. Wydanie preorderowe, które dostępne jest w oficjalnym sklepie ekipy, zawiera autografy wszystkich członków oraz wizytówkę ze specjalnym numerem telefonu. 

Bedoes wystąpił w spocie tiktokowym projektu Młode Głowy promującym dbanie o zdrowie psychiczne wśród młodzieży. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił „To żaden wstyd” Bedoes […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →