Materiały prasowe

Barto Katt z nowym featuringiem – w numerze „Homodeus”


14 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Raper i producent Barto Katt pojawił się gościnnie w kawałku Bartiiego, młodego rapera z kolektywu NATURA 2000. Oprócz niego w piosence udział bierze artysta o ksywie Tommy Wersety. Sprawdź.

Bartii – Homodeus feat. Barto Katt, Tommy Wersety

Za podkład do kawałka odpowiada fka bud. Mix oraz klip to dzieło saburrakap. Singiel promuje nadchodzący album Bartiiego, TBA.

Ostatnie ruchy Barto Katta

W październiku swoją premierę ujrzało YUPPIE, piąty album Barto, który zajął trzecie miejsce w naszym podsumowaniu najlepszych płyt 2021 w polskim rapie. Jak pisał Krzysztof Nowak:

Po doskonałych futurystycznych Sztucznych kwiatach z zeszłego roku nie osiadł na laurach i ponownie zaatakował rynek płytowy czymś świetnym. Tym razem jednak jego propozycja jest dużo przystępniejsza. Powrót z dalekiej, międzygwiezdnej podróży naprawdę się opłacił – YUPPIE misternie łączy awangardowe ambicje artysty z próbą dotarcia do jak najszerszego grona słuchaczy, co już zdążyło przełożyć się na liczbę odsłuchów poszczególnych kawałków w serwisie Spotify. Pisanie stało się bardziej ludzkie, rapowanie wyraźniejsze, znani i mniej znani goście zostali dobrze wykorzystani w nieoczywistych kontekstach, a rozpiętość stylistyczna i pula inspiracji wciąż powalają. Jakość nie spadła, słupki wzrosły. Sukces.

Tracklista krążka wygląda następująco:

YUPPIE – tracklista

01. Busy busy busy
02. YUTOPIA ft. Allczka
03. Nie ma co
04. To nie ja !!!!!!!!!!!!
05. 99’skarg ft. Miły ATZ, Ras
06. SIMP
07. No more bets
08. Na[sz] głos ft. asthma
09. NO.1 YE’IN’PL
10. To nie problem ft. Szczyl, UNDA, JupiJej, DJ Urlich
11. Grupa Operacyjna ft. Bażant
12. 1997ton$$
13. Candy-flip ft. Peepz
14. Ojoj ft. Tymek, Gverilla
15. Cafuné
16. Freestyle [Frankenstein Instrumental] ft. Peepz, SYDOZ, Tommy Wersety
17. Nagi lunch
18. Monidło ft. Drumlinaz, Wuja HZG
19. YAWN’
20. ICD10-F72

Przed wydaniem płyty, Barto Katt wziął udział w programie Rap Backstage Krzysztofa Nowaka i Marcina Flinta, w którym częściowo odsłonił kulisy powstania płyty. Sprawdź!


Barto Katt w pierwszym odcinku Rap Backstage na kanale IDĘWTANGO

Raper i producent Barto Katt pojawił się gościnnie w kawałku Bartiiego, młodego rapera z kolektywu NATURA 2000. Oprócz niego w piosence udział bierze artysta o ksywie Tommy Wersety. Sprawdź. Bartii – Homodeus feat. Barto Katt, Tommy Wersety Za podkład do kawałka odpowiada fka bud. Mix oraz klip to dzieło saburrakap. Singiel promuje nadchodzący album Bartiiego, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →