Balthazar nie zwalniają tempa. Oto ich nowy singiel „On A Roll”


21 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Belgowie z zespołu Balthazar podkręcają atmosferę przez premierą swojego piątego albumu Sand. Posłuchajcie ich najnowszego singla On A Roll!

Nowy album od Balthazar nadchodzi

Belgijski zespół Balthazar wzmaga nasze apetyty na swój nadchodzący album. Na swoim koncie grupa ma już cztery płyty: debiutancką Applause z 2011 roku, Rats, Thin Walls oraz najnowszą – Fever, wydaną w 2019 roku, która została świetnie przyjęta przez słuchaczy na całym świecie i wzbogaciła twórczość zespołu o „kilku” nowych, wiernych fanów, w tym mnie.

Przeczytaj również: Balthazar ponownie wywołał gorączkę w Polsce – relacja z koncertu w Warszawie

Po sukcesie Fever, grupa Balthazar nie zwlekała długo z pracą nad kolejnym materiałem. Ich piąty, wyjątkowo wyczekiwany przeze mnie w tym roku krążek, zatytułowany Sand, ukaże się bowiem już 26 lutego!

Balthazar Sand
Balthazar – „Sand”, okładka albumu

Blathazar z nowym singlem zapowiadającym płytę Sand

Do tej pory zapowiadały go single: Halfway, Losers i You Won’t Come Around. Czas odkryć kolejne karty albumu Sand. A jest nimi najnowszy utwór grupy – On A Roll, któremu towarzyszy intrygujący teledysk z Maartenem Devoldere i Jinte Deprezem w rolach głównych.

Blathazar On A Roll
Blathazar – kadr z teledysku do singla „On A Roll”

On A Roll czerpie sporo z poprzednich, nieco bardziej organicznych albumów zespołu Balthazar, jednocześnie dodając do DNA Belgów sporo świeżości w postaci elektronicznego bitu, na którym osadzona jest całość zbudowana z dialogu dwóch wokali przechodzących płynnie z brudnego i ciężkiego brzmienia w subtelne, łagodne, podkreślone sekcją dętą dźwięki. Posłuchajcie!

Belgowie z zespołu Balthazar podkręcają atmosferę przez premierą swojego piątego albumu Sand. Posłuchajcie ich najnowszego singla On A Roll! Nowy album od Balthazar nadchodzi Belgijski zespół Balthazar wzmaga nasze apetyty na swój nadchodzący album. Na swoim koncie grupa ma już cztery płyty: debiutancką Applause z 2011 roku, Rats, Thin Walls oraz najnowszą – Fever, wydaną […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.