Koncert Balthazar w Polsce już za chwilę! Posłuchaj nowego singla grupy

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Balthazar powraca na koncert do Polski! Czego się spodziewać i czy warto się na niego wybrać? Zdecydowanie tak! Przekonajcie się!

Balthazar – koncert w Polsce: iść czy nie iść?

Belgijski zespół Balthazar powraca do Polski niemalże równo po roku od ostatniego koncertu w Warszawie, który promował ich, wtedy jeszcze ciepły, nowy album Fever. Materiał z tego krążka został bardzo dobrze odebrany przez naprawdę liczną grupę polskich fanów, na którą wskazuje sold out tamtego koncertu. Jednak po tamtym wieczorze dało się słyszeć wiele zarzutów w stronę miejsca, w którym koncert się odbywał i jego nagłośnienia. Miejmy nadzieję, że uda się to nadrobić tym razem!

W tym roku, Balthazar zagra ponownie w Warszawie, ale w klubie Palladium. I to już niedługo, bo 27 lutego! Jeśli nie mieliście jeszcze okazji ich zobaczyć na żywo, to nie możecie przegapić tego koncertu, zwłaszcza, że materiał z ich ostatniego albumu naprawdę świetnie się sprawdza. Jeśli jednak widzieliście już tych panów w akcji – również mamy dla Was kilka argumentów za tym, żeby ponownie wybrać się na ich koncert.

Balthazar w Polsce

Po pierwsze – energia i charyzma, której członkom tego zespołu nie brakuje i która zapewni Wam najlepszą zabawę pod słońcem! Po drugie – miejsce, które tym razem nie powinno zawieść Waszych oczekiwać i dostarczyć Wam jak najlepszych brzmień. Po trzecie – niedawno zespół podzielił się zupełnie nowym singlem Halfway, którego z pewnością nie omieszkają zagrać podczas koncertu w Warszawie.

Nowy singiel Balthazar – Halfway, posłuchajcie

Czy warto jednak iść na koncert dla jednego utworu? Zaufajcie, w przypadku tego zespołu – tak! Mamy nadzieję, że nie zabraknie Was 27 lutego pod sceną warszawskiego klubu Palladium. Bilety znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Tymczasem posłuchajcie singla Halfway!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Balthazar - Warszawa, Palladium | 27.02.2020

Biletomat.pl
od 99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.