Balthazar wraca z koncertem w Polsce


04 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Belgijski zespół indie rockowy Balthazar po roku powróci na koncert w Polsce. Grupa ponownie wystąpi w Warszawie.

Balthazar wraca do Polski!

Balthazar to połączenie sił Maartena Devolderea oraz Jinte Depreza, którzy solowo występują pod pseudonimami Warhaus i J. Bernardt. Belgijską grupę wykonującą muzykę z pogranicza indie popu i rocka dopełniają jeszcze muzycy: Simon Casier, Michiel Balcaen i Tijs Delbeke.

Właściwie to zespołu Balthazar nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, gdyż w Polsce jest bardzo lubiany i cieszy się sporą popularnością. Grupa regularnie odwiedza nas w ramach swoich tras koncertowych i nie inaczej będzie tym razem.

Balthazar – Fever

Na początku tego roku zespół Balthazar wydał swoją czwartą płytę zatytułowaną Fever, która zebrała bardzo dobre opinie i została entuzjastycznie przyjęta przez fanów grupy. W ramach trasy promującej album, grupa wystąpiła w marcu w Polsce. Warszawski klub Proxima został wtedy wyprzedany, a artyści zapewnili publiczności najlepszą muzyczną zabawę.

Balthazar – koncert w Polsce

Po sukcesie tamtego wieczoru, Balthazar ponownie ogłosił swój klubowy koncert w Polsce. W przyszłym roku zespół przyjedzie do Warszawy i 27 lutego zagra w Palladium. Bilety są już w sprzedaży, zapraszamy!

blathazar koncert w polsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także