Balthazar z kolejnym singlem i nową datą premiery albumu „Sand”


30 listopada 2020

Podziel się newsem:

Zespół Balthazar prezentuje kolejny singiel ze swojej nadchodzącej płyty Sand. Grupa zmienia również datę jej premiery.

Reklama

Nowy album od Balthazar nadchodzi

Belgijska gwiazda indie – zespół Balthazar, tworzony przez kolektyw dwóch solowych artystów Warhausa oraz J. Bernardta, przygotowuje się do premiery swojego piątego albumu.

Balthazar
Balthazar: Warhaus i J. Bernardt

Po sukcesie wydanego w zeszłym roku krążka Fever, z którym artyści aż dwukrotnie wystąpili w Polsce (relację z jesiennego koncertu w Warszawskim Palladium przeczytacie tutaj), grupa podzieliła się singlem zwiastującym nowości.

Balthazar – Losers

Balthazar z nowym singlem – You Won’t Come Around

Ten chwytliwy kawałek to zapowiedź nadchodzącego albumu Belgów, zatytułowanego Sand. Muzycy nie kazali nam długo czekać i po niecałym miesiącu zaprezentowali kolejny singiel. Tym razem padło na nieco bardziej stonowaną i melancholijną odsłonę Balthazara. Zobaczcie teledysk do You Won’t Come Around, o którym lider zespołu, Maarten Devoldere (Warhaus), mówi:

Piosenki o rozstaniu przybierają różne kształty. Ta jest o poczuciu winy, kiedy podążasz ślepo za swoim egoistycznym sercem w kierunku nowej miłości.

Nowa data premiery albumu Sand od Balthazar

Wraz z premierą singla You Won’t Come Around, Balthazar przesunął również premierę swojego albumu. Wyjątkową okładkę krążka Sand, na której znajduje się uroczy Homunculus Loxodontus – pomnik holenderskiej artystki Margriet Van Breevoort, będziecie mogli znaleźć na półkach sklepowych nie 29 stycznia, a 26 lutego 2021 roku.

Balthazar Sand
Balthazar – Sand, okładka albumu

Zespół Balthazar prezentuje kolejny singiel ze swojej nadchodzącej płyty Sand. Grupa zmienia również datę jej premiery. Nowy album od Balthazar nadchodzi Belgijska gwiazda indie – zespół Balthazar, tworzony przez kolektyw dwóch solowych artystów Warhausa oraz J. Bernardta, przygotowuje się do premiery swojego piątego albumu. Po sukcesie wydanego w zeszłym roku krążka Fever, z którym artyści […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.