Spotify

Awaria Spotify – użytkownicy masowo zgłaszają problemy z logowaniem


08 marca 2022

Podziel się newsem:

Spotify dotknęła mała awaria. W ciągu godziny tylko w samej Polsce wpłynęło prawie 26 tysięcy zgłoszeń.

Awaria Spotify i Discorda

We wtorek 8 marca, w godzinach wieczornych, użytkownicy Spotify mogli przeżyć mały szok, gdyż serwis zaczął odmawiać posłuszeństwa. Zgłoszenia dotyczyły głównie automatycznego wylogowania z aplikacji i braku możliwości ponownego zalogowania się. Według portalu Downdetector, który śledzi wpływające zgłoszenia, w ciągu godziny wpłynęło prawie 26 tysięcy takich zgłoszeń odnośnie samego Spotify. Liczba ta dotyczy jednak tylko i wyłącznie Polski. Awaria serwisu ma jednak charakter globalny. Wygląda natomiast na to, że nie wszyscy użytkownicy borykają się z tym problemem. Sam sprawdzałem Spotify na trzech różnych urządzeniach i wszystko działa, jak należy. Awaria jest obecnie badana.

Z problemami borykało się nie tylko Spotify, ale również i Discord. Popularny komunikator także uległ awarii, która objawiała się chociażby w braku ładowania wiadomości. Firma pracuje nad lokalizacją i rozwiązaniem problemów, utrzymując jednak sytuację w dosyć żartobliwym tonie.

Awaria Spotify - użytkownicy masowo zgłaszają problemy z logowaniem

Powtórka z rozrywki?

W październiku globalną awarię zaliczył Facebook oraz należące do niego Instagram, WhatsApp czy Messenger. Firma poinformowała wówczas, że główną przyczyną awarii były błędne zmiany konfiguracji routerów. W wyniku tamtejszych wydarzeń Mark Zuckerberg stracił sześć miliardów dolarów. Awaria uderzyła w Facebooka dzień po tym, jak była pracowniczka firmy, Frances Haugen, opowiedziała o szkodliwych działaniach platformy, okłamywaniu opinii publicznej czy przyznała się do wyprowadzenia z firmy tzw. Facebook Files, zawierających informacje szkodliwe dla firmy.

Spotify dotknęła mała awaria. W ciągu godziny tylko w samej Polsce wpłynęło prawie 26 tysięcy zgłoszeń. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Awaria Spotify i […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →