Awaria Facebooka i Instagrama. Co się stało?

Podziel się newsem:

W środę 3 lipca dwa najpopularniejsze portale społecznościowe zaliczyły sporą awarię. Przez wiele godzin nie można było dodawać zdjęć na Facebooku i Instagramie.

Facebook i Instagram to dwa najpopularniejsze serwisy społecznościowe. Każdego dnia miliony ludzi na całym świecie komunikują się za ich pomocą, wrzucając posty, relacje i zdjęcia. Nic więc dziwnego, że gdy przestała działać jedna z głównych funkcji portali zrobiło się spore zamieszanie.

Awaria Facebooka i Instagrama 3 lipca

Problem z dodawaniem i przeglądaniem zdjęć na Facebooku i Instagramie pojawił się wczoraj ok. godz. 15. Ludzie zaczęli zgłaszać problem z przesyłaniem i wyświetlaniem zdjęć i relacji na tych dwóch portalach społecznościowych.

Dodatkowo awaria dotknęła także Messangera i wiele osób zgłaszało, że nie mogą wyświetlać przesyłanych przez znajomych zdjęć. Także tych archiwalnych.

Długo trzeba było czekać na jakiekolwiek informacje od twórców. Facebook w końcu odniósł się do awarii jedynie w formie krótkiego tweeta:

Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy użytkownicy mają problemy z dostępem do rodziny aplikacji Facebook. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu tak szybko, jak to możliwe.

Dziś już wszystko wróciło do normy, jednak to nie pierwsza taka awaria. Ostatnia miała miejsce niedawno, w marcu tego roku.

Wczorajsza awaria zbiegła się z rozpoczęciem jednego z największych polskich festiwalu – Open’era. Przypadek? ;)

W środę 3 lipca dwa najpopularniejsze portale społecznościowe zaliczyły sporą awarię. Przez wiele godzin nie można było dodawać zdjęć na Facebooku i Instagramie. Facebook i Instagram to dwa najpopularniejsze serwisy społecznościowe. Każdego dnia miliony ludzi na całym świecie komunikują się za ich pomocą, wrzucając posty, relacje i zdjęcia. Nic więc dziwnego, że gdy przestała działać […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →