Facebook

Avril Lavigne wraca do Polski po 14 latach!


22 października 2021

Podziel się newsem:

Co za wiadomość! Kanadyjska wokalistka, Avril Lavigne, w 2022 roku ponownie zagra koncert w Polsce. Sprawdźcie szczegóły tego wydarzenia!

Avril Lavigne ponownie wystąpi w Polsce

Takie piątki lubimy najbardziej! Nie tylko obfitujące w liczne premiery muzyczne, ale również bogate w ogłoszenia koncertowe, zwłaszcza te, od dawna wyczekiwane. Artystką, na powrót której polscy fani z pewnością czekają ze sporym zniecierpliwieniem, jest Avril Lavigne. Kanadyjska gwiazda muzyki pop-rockowej swój ostatni koncert w Polsce zagrała bowiem w 2008 roku. Po 14 latach wokalistka powróci ze swoim muzycznym show nad Wisłę!

Avril Lavigne – Girlfriend, posłuchaj!

Avril Lavigne – koncert w Polsce, bilety

Autorka takich przebojów, jak Complicated, Sk8er Boi, Girlfriend czy I’m with You wystąpi w Polsce dokładnie 2 marca 2022 roku. Artystka zagra w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety na nadchodzący koncert Avril Lavigne w Polsce trafią do sprzedaży w najbliższy poniedziałek, 25 października, o godzinie 10:00 i będą dostępne na stronie organizatora wydarzenia. Nie może Was tam zabraknąć!

Avril Lavigne zagra koncert w Polsce w 2022 bilety
Avril Lavigne – koncert w Polsce 2022

Avril Lavigne ma na swoim koncie już 6 albumów studyjnych, w tym debiutancki Let Go z 2002 roku, Under My Skin (2004), The Best Damn Thing (2007), Goodbye Lullaby (2011), Avril Lavigne (2013) oraz zamykający jej dyskografię krążek Head Above Water, który ujrzał światło dzienne dwa lata temu.

Artystka ma na swoim koncie również liczne współprace, między innymi z Nicki Minaj, We The Kings, MOD SUN, YUNGBLUD czy najnowszą z Willow Smith i Travisem Barkerem. Artyści wspólnie wydali singiel G R O W. Mamy nadzieję, że nie zabraknie go na setliście polskiego koncertu Avril Lavigne!

WILLOW, Avril Lavigne – G R O W feat. Travis Barker, posłuchaj!

Co za wiadomość! Kanadyjska wokalistka, Avril Lavigne, w 2022 roku ponownie zagra koncert w Polsce. Sprawdźcie szczegóły tego wydarzenia! Avril Lavigne ponownie wystąpi w Polsce Takie piątki lubimy najbardziej! Nie tylko obfitujące w liczne premiery muzyczne, ale również bogate w ogłoszenia koncertowe, zwłaszcza te, od dawna wyczekiwane. Artystką, na powrót której polscy fani z pewnością […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →