materiały prasowe

„Atlanta”: sezon 3 w przyszłym roku. Producenci podali datę premiery


23 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Serial Atlanta, którego autorem jest Donald Glover, doczekał się trzeciego sezonu. Stacja FX podała oficjalną datę premiery kolejnej odsłony serii.

Atlanta 3 w pierwszym kwartale przyszłego roku

W 2018 roku stacja FX poinformowała o odnowieniu serialu Atlanta, jednocześnie zapowiadając trzeci sezon. Po prawie czterech latach FX podała, że trzecia odsłona serii zadebiutuje 24 marca przyszłego roku. Wówczas producenci wyemitują dwa pierwsze odcinki. Dzień później trafią one na Hulu. Pozostałe dziesięć epizodów będą emitowane co tydzień w tym samym systemie.

Parę tygodni temu do sieci trafił teaser nadchodzącej produkcji. Kolejną odsłonę historii Earna (w którego wciela się Donald Glover), Dariusa (LaKeith Stanfield) oraz Alfreda „Paper Boia (Brian Tyree Henry) umiejscowiono w Europie. Będzie to kontynuacja wątku europejskiej trasy koncertowej, w którą ruszyli bohaterowie pod koniec drugiego sezonu. Stacja nie wyklucza również powstania czwartego sezonu.

Atlanta – zwiastun trzeciego sezonu

Zarys fabularny serialu Glovera

Atlanta zadebiutowała dzięki FX Productions w 2016 roku. Pomysłodawcą serii jest Donald Glover. Aktor znany jest również w środowisku muzycznym jako Childish Gambino. Serial opowiada historię dwójki kuzynów: Earna i Alfreda oraz ich przyjaciela Dariusa. Drugi z wymienionych jest raperem działającym pod pseudonimem Paper Boi. Earn, próbujący utrzymać relację ze swoją dziewczyną Van oraz ich dzieckiem, zostaje menedżerem kuzyna. Paper Boiowi i Earnowi towarzyszy Darius.

Zobacz: Childish Gambino – 3.15.20 – 5 wniosków po odsłuchu płyty

Dzięki wspólnym działaniom trójki bohaterów kariera Alfreda nabiera tempa, co wiąże się z szeregiem niespodziewanych wypadków. Ostatecznie raper rusza w europejską trasę koncertową, co twórcy przedstawią nam w nadchodzącym sezonie.

Serial Atlanta, którego autorem jest Donald Glover, doczekał się trzeciego sezonu. Stacja FX podała oficjalną datę premiery kolejnej odsłony serii. Atlanta 3 w pierwszym kwartale przyszłego roku W 2018 roku stacja FX poinformowała o odnowieniu serialu Atlanta, jednocześnie zapowiadając trzeci sezon. Po prawie czterech latach FX podała, że trzecia odsłona serii zadebiutuje 24 marca przyszłego […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →