materiały prasowe

Miliard dolarów przychodów z „Assassin’s Creed Valhalla”


19 lutego 2022

Podziel się newsem:

Yves Guillemot, dyrektor generalny Ubisoft poinformował, że przychody z Assassin’s Creed Valhalla osiągnęły pułap miliarda dolarów. Sprawdź szczegóły.

Assassin’s Creed Valhalla z rekordowym przychodem w historii serii

Według Axios Gaming Yves Guillemot, dyrektor generalny Ubisoft, poinformował w rozmowie z inwestorami, że Assassin’s Creed Valhalla osiągnął przychody rzędu miliarda dolarów. Jest to pierwszy przedstawiciel słynnej serii, któremu udało się osiągnąć tak dobry wynik finansowy. W minionym kwartale fiskalnym przychody Valhalli były wyższe o 70% niż w analogicznym okresie w przypadku poprzedniego Odyssey. Asasyńska gra traktująca o wikingach ma także o 30% więcej aktywnych graczy. Greckie przygody asasynów jednak także cieszyły się ostatnio wielką popularnością. Wszystko za sprawą darmowego DLC zarówno do Valhalli jak i Odyssey zatytułowanego Interwoven Tales. W dniu jego premiery w grę o przygodach Alexiosa i Kassandry grało najwięcej osób od dnia debiutu.

Zwiastun dodatku Świt Ragnaroku do Assassin’s Creed Valhalla

Mitologia nordycka w uniwersum asasynów

Nie da się ukryć, że do sukcesu zarówno Assassin’s Creed Valhalla, jak i Odyssey przyczyniły się liczne DLC fabularne, które dawkowały graczom kolejne godziny rozgrywki. Jest to taktyka, którą Ubisoft stosuje już od wielu części serii, jednak dopiero teraz przynosi to aż tak dobre wyniki. Wpływ na to może mieć dużo większy, bogatszy, bardziej rozbudowany otwarty świat, jakim mogą pochwalić się Valhalla i Odyssey względem poprzednich części. Ubisoft planuje dalej rozbudowywać przygody w świecie wikingów, dlatego w marcu swoją premierę ma mieć dodatek Świt Ragnaroku, którzy twórcy nazywają najambitniejszym DLC w historii cyklu. Przez moment wydawało się, że będzie to samodzielne rozszerzenie gry, jednak Ubisoft zdementował te doniesienia.

Yves Guillemot, dyrektor generalny Ubisoft poinformował, że przychody z Assassin’s Creed Valhalla osiągnęły pułap miliarda dolarów. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Assassin’s […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →