materiały prasowe

„Assassin’s Creed: Mirage” staje się faktem. Pojawiły się kolejne przecieki


02 września 2022

Podziel się newsem:

Po tym, jak Ubisoft potwierdził doniesienia, że kolejny Assassin’s Creed będzie nosić podtytuł Mirage, w sieci pojawił się kolejny przeciek. Tym razem dotyczący świata gry.

Assassin’s Creed z kolejnymi przeciekami

Wczoraj Ubisoft oficjalnie potwierdził kolejną odsłonę serii Assassin’s Creed. Mirage, bo tak nazwano nadchodzącą produkcję, opowie historię Basima. Członka zakonu Ukrytych, którego mieliśmy okazję poznać w Walhalii. Francuzi poinformowali fanów za pomocą specjalnej grafiki ukazującej głównego bohatera w trakcie ataku z użyciem ukrytego ostrza.

Zobacz: Miliard dolarów przychodów z Assassin’s Creed: Valhalla

Doniesienia o settingu, głównym bohaterze i tytule pojawiły się w sieci już jakiś czas temu. Jednak Ubisoft po raz kolejny pokazał, że promocja ich kolejnych gier polega na przeciekach. Tuż po odsłonięciu pierwszej tajemnicy, youtuber j0nathan zdradził kolejne szczegóły, które rzekomo znajdą się w grze. Według niego Bagdad będzie jedynym miastem w grze, jednak podzielono je na wiele stref. Deweloperzy mieli przygotować dla graczy mapę pozwalającą na dużą ilość parkouru, a ilość NPC-tów ma być podobna do tej, którą znamy z Unity.

Dodatkowo mają powrócić noże do rzucania oraz miejsca na dachach, dzięki którym Basim będzie mógł się ukryć. Oprócz tego mają pojawić się specjalne latarnie, dzięki którym będziemy mogli obracać się na rogach ścian, nie przerywając biegu. W grze pojawią się także zabójstwa w zwolnionym tempie.

Na razie niewiele wiadomo o Assassin’s Creed: Mirage. Kolejne oficjalne szczegóły poznamy dopiero 10 września podczas konferencji Ubisoft Forward o 21:00.

Po tym, jak Ubisoft potwierdził doniesienia, że kolejny Assassin’s Creed będzie nosić podtytuł Mirage, w sieci pojawił się kolejny przeciek. Tym razem dotyczący świata gry. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →