fot Asia Babiel

Artur Rojek zagra „Wielkomiejski Tour” z „Kundlem”


30 września 2021

Podziel się newsem:

Artur Rojek jesienią ruszy w Polskę z drugą odsłoną trasy koncertowej promującej jego najnowszy album Kundel. Sprawdźcie, gdzie zagra!

Artur Rojek i jego Kundel na żywo

Zdaje się, że dotychczasowe działania Artura Rojka mające na celu promocję Kundla – ostatniego, solowego albumu artysty z 2020 roku – były zaledwie przedbiegami przed prawdziwym muzycznym maratonem. Trudno jednak nie mieć niedosytu to tej pierwszej, nieustannie przerywanej przez covidowe obostrzenia, odsłonie trasy Kundel. Jeśli Wy, podobnie jak sam artysta, również go macie, przychodzimy z dobrymi wieściami!

Zobacz również: Artur Rojek w sidłach electro-popu – recenzja albumu „Kundel”

Artur Rojek – Bez końca, zobacz teledysk!

Wielkomiejski Tour w wykonaniu Artura Rojka

Już niedługo Artur Rojek ponownie wyruszy w trasę koncertową z albumem Kundel, jednak tym razem artysta odwiedzi zdecydowanie mniejsze miasta i miasteczka w Polsce. Sam pisze o swoich nadchodzących koncertach:

Zobacz również: Artur Rojek pokazuje kulisy koncertów z trasy „Kundel”

Cześć!
W lipcu skończyliśmy rozbitą przez pandemię trasę „Kundel”. Latem udało nam się spotkać z Wami na kilkunastu wspaniałych koncertach plenerowych i festiwalach. Było doskonale! Dziękuję ❤️
Rozegraliśmy się tak, że wciąż czujemy niedosyt spotkań z Wami, dlatego jesienią chcielibyśmy powtórzyć te przeżycia w nieco innej odsłonie. Małe klimatyczne sale, miejscowości, w których dawno nie byliśmy. Bardzo cieszę się na myśl o tych koncertach.
Zapraszamy Was na trasę „Bez końca”!

Artur Rojek – W nikogo nie wierzę tak jak w Ciebie (live)

Sprawdźcie, gdzie Artur Rojek zagra jesienią tego roku!

Artur Rojek – trasa Bez końca 2021:

Artur Rojek koncerty 2021
Artur Rojek – koncerty, jesień 2021

Artur Rojek jesienią ruszy w Polskę z drugą odsłoną trasy koncertowej promującej jego najnowszy album Kundel. Sprawdźcie, gdzie zagra! Artur Rojek i jego Kundel na żywo Zdaje się, że dotychczasowe działania Artura Rojka mające na celu promocję Kundla – ostatniego, solowego albumu artysty z 2020 roku – były zaledwie przedbiegami przed prawdziwym muzycznym maratonem. Trudno […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →