Amazon oficjalnie wchodzi do Polski. Niebawem zostanie uruchomiona polska wersja sklepu internetowego


27 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Amazon ogłosił rozpoczęcie prac nad uruchomieniem polskiej wersji sklepu internetowego. Kiedy będziemy mogli korzystać z Amazon.pl?

Reklama

Amazon w Polsce

Amazon w Polsce działa od 2014 roku i ma swoje centra logistyczne w: Sadach, Sosnowcu, Kołbaskowie, Bielanach Wrocławskich (dwa), Pawlikowicach, Łodzi, Okmianach oraz Gliwicach. Oprócz tego, w Gdańsku mieści się Amazon Web Services i Centrum Rozwoju Technologii. Nie ma natomiast polskiej wersji platformy sprzedażowej. Ale to ma się wkrótce zmienić.

Amazon

Informację o polskiej wersji sklepu internetowego Amazon potwierdził Alex Ootes, który odpowiada za rozwój firmy w Unii Europejskiej.

Amazon od wielu lat wspiera polskich klientów oraz pomaga sprzedawać produkty polskich przedsiębiorców w naszych europejskich sklepach. Kolejnym etapem jest wprowadzenie pełnej oferty detalicznej dla konsumentów w Polsce i właśnie nadszedł czas na ten krok. Cieszymy się, że możemy wzmocnić pozycję polskich firm za pośrednictwem Amazon, inwestując w narzędzia i usługi, które pomogą im się rozwijać. Jesteśmy przekonani, że skupiając się na tym, co naszym zdaniem klienci cenią najbardziej – niskich cenach, szerokim wyborze towarów i ich szybkiej dostawie – z czasem zdobędziemy zaufanie klientów w Polsce.

Kiedy Amazon uruchomi sklep w Polsce?

Póki co, nie znamy dokładnej daty uruchomienia sklepu Amazon w Polsce. Natomiast polscy sprzedawcy, którzy chcą wystawiać swoje produkty na Amazonie, mogą już teraz rejestrować swoje konta sprzedażowe na stronie sell.amazon.pl.

Amazon ogłosił rozpoczęcie prac nad uruchomieniem polskiej wersji sklepu internetowego. Kiedy będziemy mogli korzystać z Amazon.pl? Amazon w Polsce Amazon w Polsce działa od 2014 roku i ma swoje centra logistyczne w: Sadach, Sosnowcu, Kołbaskowie, Bielanach Wrocławskich (dwa), Pawlikowicach, Łodzi, Okmianach oraz Gliwicach. Oprócz tego, w Gdańsku mieści się Amazon Web Services i Centrum Rozwoju Technologii. Nie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.