IKEA wprowadza możliwość odbioru w Paczkomatach


18 listopada 2020

Podziel się newsem:

IKEA zwiększa swoją dostępność. Dzięki współpracy z InPost, produkty ze szwedzkiej marki będzie można odebrać z Paczkomatów w całej Polsce.

W dobie pandemii koronawirusa znacznie częściej decydujemy się na bezkontaktową dostawę przysyłek do Paczkomatu. Niebawem z takiej opcji będzie można skorzystać również zamawiając produkty z IKEA. Sprawdźcie szczegóły.

IKEA

Sprawdźcie także: IKEA wchodzi do drugiego obiegu. Firma odkupi Twoje używane meble

Jakie produkty z IKEA można zamawiać do Paczkomatów?

Klienci, którzy robią zakupy na pośrednictwem sklepu internetowego IKEA, będą mogli zamawiać produkty z dostawą do jednego z ponad 9 tysięcy Paczkomatów InPost w całej Polsce, jeśli ich wymiary nie przekroczą 56/26/38 cm, a waga 24 kg. Nowa opcja dostawy będzie dostępna dla około 4 tysięcy artykułów, a jej koszt to 12 zł. W informacji prasowej czytamy:

W informacji prasowej Andrzej Sadecki, Country Customer Experience Manager w IKEA opowiedział o tej współpracy oraz o sposobie pakowania przesyłek tak, aby były bardziej ekologiczne.

Dzięki podjęciu współpracy z InPost nasi klienci otrzymują wygodny sposób dostawy produktów. Mogą odbierać je z Paczkomatów w dowolnym momencie, przez całą dobę, z zachowaniem sanitarnych rygorów, co jest szczególnie istotne w dobie pandemii koronawirusa. Przygotowując się do uruchomienia usługi jeszcze dokładniej dopasowaliśmy rozmiary opakowań do wielkości zamówienia. W ten sposób minimalizujemy zużycie papieru i optymalnie wykorzystujemy przestrzeń w transporcie przesyłek. Ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko jest dla nas niezwykle istotne, dlatego też zależy nam, aby wprowadzane usługi przyczyniły się do osiągnięcia przez nas celów założonych w Strategii People and Planet Positive i neutralności klimatycznej do 2030 roku.

IKEA Paczkomaty InPost

InPost nawiązał także współpracę z Amazonem. Niedługo do Paczkomatów będzie można zamawiać produkty zamawiane z niemieckiego oddziału sklepu.

IKEA zwiększa swoją dostępność. Dzięki współpracy z InPost, produkty ze szwedzkiej marki będzie można odebrać z Paczkomatów w całej Polsce. W dobie pandemii koronawirusa znacznie częściej decydujemy się na bezkontaktową dostawę przysyłek do Paczkomatu. Niebawem z takiej opcji będzie można skorzystać również zamawiając produkty z IKEA. Sprawdźcie szczegóły. Sprawdźcie także: IKEA wchodzi do drugiego obiegu. Firma […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →