fot. AlxeyPnferov / iStock / Getty Images Plus / IKEA

Ikea wprowadzi na rynek świeczki, które pachną, jak… słynne klopsiki


04 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

Wycieczki do Ikei to zawsze atrakcja, kończąca się zwykle kupowaniem wielu uroczych, choć niekoniecznie potrzebnych drobiazgów. Oprócz tego – darmowa kawa, jeżeli jest się szczęśliwym posiadaczem karty Ikea oraz obowiązkowy przystanek na coś do jedzenia. Słynne hot-dogi i klopsiki to – obok toreb FRAKTA – jeden z symboli szwedzkiego sklepu. Który postanowił wyprodukować świeczki, pachnące właśnie jak owe klopsiki.

Ikea – ubrania, ekologia i świeczki pachnące niczym obiad

Ikea bez dwóch zdań należy do tych, które darzy się sporą sympatią i nawet ktoś, kto za zakupami nie przepada, takiej wyprawie raczej nie odmawia. Lubimy tamtejsze ceny, które są raczej przystępne, lubimy przechodzić się pośród rozmaitych domowych akcesoriów i roślinek, lubimy wyszukiwać dekoracyjnych perełek, które sprawią, że nasze mieszkanie będzie przytulniejsze. Szwedzki sklep ma bardzo dobry pijar i wie, jak utrzymywać te pozytywne opinie wśród swoich klientów. Zapewniając im właściwie wszystko, czego ci tylko potrzebują.

Nie tak dawno firma wprowadziła opcję wysyłki mniejszych przedmiotów paczkomatem, co zdecydowanie odciążyło delikwentów, którym nie chciało się jechać przez pół miasta po parę doniczek i zestaw tea lightów. Prócz tego, Ikea promuje działania ekologiczne, między innymi poprzez skupowanie używanych mebli. Żeby zaakcentować swoją pozycję na rynku, firma wypuściła także swój własny drop ubrań, a wśród nich bucket hat z materiału identycznego, jak niebieska torba FRAKTA. Wychodząc na przeciw wegańskiej klienteli, wprowadziła do menu wegańskie klopsiki z roślinnej imitacji mięsa, oprócz tradycyjnych, mięsnych.

No i właśnie o klopsikach mowa, lecz konkretniej – o szwedzkich klasykach. Wczoraj Ikea ogłosiła, że niedługo będą dostępne świeczki o nazwie Huvudroll o zapachu tego ikonicznego dania.

Ikea świeczka o zapach klopsików
źródło

Nietypowe produkty na dziesiątą rocznicę

Oczywiście, pachnąca klopsikami świeczka Huvudroll nie będzie produktem dostępnym w regularnej sprzedaży. Znajdzie się ona w pakiecie „Store in a Box”, który ma odtworzyć wrażenia zmysłowe, jakich doświadczają klienci podczas wizyty w Ikei. Ów pakiet jest nagrodą w loterii organizowanej z okazji dziesiątej rocznicy Ikea Family w USA, który gwarantuje swoim klubowiczom specjalne świadczenia oraz usługi.

Nie wiadomo, czy świeczka w ogóle trafi do standardowej oferty, ale z pewnością będzie można dostać ją na zagranicznych aukcjach.

Wycieczki do Ikei to zawsze atrakcja, kończąca się zwykle kupowaniem wielu uroczych, choć niekoniecznie potrzebnych drobiazgów. Oprócz tego – darmowa kawa, jeżeli jest się szczęśliwym posiadaczem karty Ikea oraz obowiązkowy przystanek na coś do jedzenia. Słynne hot-dogi i klopsiki to – obok toreb FRAKTA – jeden z symboli szwedzkiego sklepu. Który postanowił wyprodukować świeczki, pachnące […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →