IKEA uczy nas jak ekologicznie żyć w swoich domach – nowa aplikacja!


01 maja 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

W IKEA wiedzą, że na wielki sukces składają się drobne czyny. IKEA Better Living z tą aplikacją łatwiej będzie dbać nam o środowisko.

Zmiany na lepsze! Wiele sklepów, dużych firm wraz z mniejszymi przedsięwzięciami uczą siebie nawzajem, swoich klientów, że środowisko to nasz dom i też trzeba o nie dbać. IKEA wychodzi na przód i daje nam aplikacje IKEA BETTER LIVING.

IKEA BETTER LIVING będzie przypominać Tobie o tym, by wyłączyć światło wychodząc z pokoju, byś brał krótszy prysznic. W appce znajduje się lista prawie 80 codziennych aktywności, przy każdej zamieszczona jest informacja, jakie korzyści płyną z rezygnacji z podanej czynności. Korzyści dla środowiska i naszego portfela.

Dodatkowo na swojej stronie w zakładce DLA PLANETY można znaleźć e-book stworzony z pracownikami IKEA, który stanowi poradnik małych kroczków w zmianie nawyków na bardziej ekologiczne.

W IKEA wiedzą, że na wielki sukces składają się drobne czyny. IKEA Better Living z tą aplikacją łatwiej będzie dbać nam o środowisko. Zmiany na lepsze! Wiele sklepów, dużych firm wraz z mniejszymi przedsięwzięciami uczą siebie nawzajem, swoich klientów, że środowisko to nasz dom i też trzeba o nie dbać. IKEA wychodzi na przód i […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: