materiały promocyjne

Spin-off serialu „The Boys” z oficjalnym tytułem


18 lipca 2022

Podziel się newsem:

Serial The Boys od Amazona cieszy się coraz większą popularnością. Niedawno potwierdzono tytuł spin-offu produkcji.

Znamy tytuł i obsadę spin-offu The Boys

Na początku czerwca zadebiutował trzeci sezon The Boys od Erica Kripke’a i Evana Goldberga produkcji Amazona. Ostatni odcinek z trzeciej odsłony wyemitowano w piątek 8 lipca. Tydzień później twórcy serialu zdradzili, jak będzie nazywać się spin-off oraz przedstawili obsadę nadchodzącego dzieła.

Zobacz: Amazon podzielił się zdjęciami orków z serialowego Władcy Pierścieni. Jest bardzo dobrze

Serial będzie nosić tytuł Gen V. Opowie o specjalnym collage’u, w którym studenci z potencjałem na superbohaterów będą testowani. Próbom poddane zostaną ich granice moralne, fizyczne, psychiczne i seksualne. W spin-offie The Boys wezmą udział: Lizze Broadway, Jaz Sinclair, Chance Perdomo, Shelley Conn, London Thor, Asa Germann, Maddie Phillips, Derek Luh, Patrick Schwarzenegger, Marco Pigossi i Sean Patrick Thomas. O tytule oraz obsadzie serialu dowiedzieliśmy się za pośrednictwem Twittera.

Produkcja zadebiutuje w 2023 roku z kategorią wiekową R.

Twórca The Boys krytykuje współczesne seriale

W ostatnim wywiadzie dla Vulture Eric Kripke skomentował obecny rynek streamingowy. Showrunner otwarcie skrytykował tworzenie serialów z myślą, że są to dziesięciogodzinne filmy. Kripke twierdzi, że to ta praktyka jest bez sensu.

To mnie osobiście doprowadza do szału. Jako facet z branży, który musiał zainteresować odbiorców przez piep*zone dwadzieścia dwie godziny w roku, nie miałem z tego wielu profitów w stylu „Och, po prostu trzymajcie się tam i nie martwcie się. Krytycy powiedzą wam, że w ósmym odcinku, g*wno naprawdę uderza w wentylator”. Albo każdy, kto mówi: „Cóż, w gruncie rzeczy robię dziesięciogodzinny film”. Pie*dol się! Nie, nie robisz! Zrób serial telewizyjny, przecież pracujesz w branży rozrywkowej!

– powiedział.

Serial The Boys od Amazona cieszy się coraz większą popularnością. Niedawno potwierdzono tytuł spin-offu produkcji. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Znamy tytuł i obsadę spin-offu The Boys Na początku czerwca zadebiutował trzeci […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →