materiały promocyjne

Spin-off serialu “The Boys” z oficjalnym tytułem


18 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Serial The Boys od Amazona cieszy się coraz większą popularnością. Niedawno potwierdzono tytuł spin-offu produkcji.

Znamy tytuł i obsadę spin-offu The Boys

Na początku czerwca zadebiutował trzeci sezon The Boys od Erica Kripke’a i Evana Goldberga produkcji Amazona. Ostatni odcinek z trzeciej odsłony wyemitowano w piątek 8 lipca. Tydzień później twórcy serialu zdradzili, jak będzie nazywać się spin-off oraz przedstawili obsadę nadchodzącego dzieła.

Zobacz: Amazon podzielił się zdjęciami orków z serialowego Władcy Pierścieni. Jest bardzo dobrze

Serial będzie nosić tytuł Gen V. Opowie o specjalnym collage’u, w którym studenci z potencjałem na superbohaterów będą testowani. Próbom poddane zostaną ich granice moralne, fizyczne, psychiczne i seksualne. W spin-offie The Boys wezmą udział: Lizze Broadway, Jaz Sinclair, Chance Perdomo, Shelley Conn, London Thor, Asa Germann, Maddie Phillips, Derek Luh, Patrick Schwarzenegger, Marco Pigossi i Sean Patrick Thomas. O tytule oraz obsadzie serialu dowiedzieliśmy się za pośrednictwem Twittera.

Produkcja zadebiutuje w 2023 roku z kategorią wiekową R.

Twórca The Boys krytykuje współczesne seriale

W ostatnim wywiadzie dla Vulture Eric Kripke skomentował obecny rynek streamingowy. Showrunner otwarcie skrytykował tworzenie serialów z myślą, że są to dziesięciogodzinne filmy. Kripke twierdzi, że to ta praktyka jest bez sensu.

To mnie osobiście doprowadza do szału. Jako facet z branży, który musiał zainteresować odbiorców przez piep*zone dwadzieścia dwie godziny w roku, nie miałem z tego wielu profitów w stylu “Och, po prostu trzymajcie się tam i nie martwcie się. Krytycy powiedzą wam, że w ósmym odcinku, g*wno naprawdę uderza w wentylator”. Albo każdy, kto mówi: “Cóż, w gruncie rzeczy robię dziesięciogodzinny film”. Pie*dol się! Nie, nie robisz! Zrób serial telewizyjny, przecież pracujesz w branży rozrywkowej!

– powiedział.

Serial The Boys od Amazona cieszy się coraz większą popularnością. Niedawno potwierdzono tytuł spin-offu produkcji. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Znamy tytuł i obsadę spin-offu The Boys Na początku […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →