Alvaro Soler, autor radiowego przeboju „Sofia”, w Polsce


19 października 2016

Podziel się newsem:

24-letni kataloński wokalista i gitarzysta zagra trzy koncerty w Polsce.

Alvaro Soler znany jest przede wszystkim z radiowych przebojów „Sofia” i „El Mismo Sol” – liczniki odtworzeń tych utworów na YouTube przekroczyły już kolejno 200 i 100 milionów.

Muzyk wystąpi 15 lutego w Starym Maneżu (Gdańsk), 16 lutego w Progresji (Warszawa) i 17 lutego w Poznaniu (Hala nr 2 MTP).

Alvaro Soler urodził się w Barcelonie, dorastał w Tokio, a obecnie mieszka i pracuje w Berlinie. Tutaj, zamykając się w studio z vintage’owymi instrumentami klawiszowymi, gitarami, ksylofonami i masą perkusjonaliów, wypracował swój unikalny styl, w którym łączy latynoską pasję ze współczesną wielkomiejską produkcją.

Promująca jego płytę Eterno Agosto piosenka „El Mismo Sol” okazała się hitem letnich list przebojów w całej Europie, a w Polsce trafiła na 1. miejsce utworów najczęściej granych w radiu. Powstała też nowa wersja utworu, którą Alvaro zaśpiewał z Jennifer Lopez.

Sprzedaż biletów na koncert startuje już dziś o godzinie 16.

Sprawdź także:
Najciekawsze koncerty tej jesieni. Lato przenosi się do klubów

24-letni kataloński wokalista i gitarzysta zagra trzy koncerty w Polsce. Alvaro Soler znany jest przede wszystkim z radiowych przebojów „Sofia” i „El Mismo Sol” – liczniki odtworzeń tych utworów na YouTube przekroczyły już kolejno 200 i 100 milionów. Muzyk wystąpi 15 lutego w Starym Maneżu (Gdańsk), 16 lutego w Progresji (Warszawa) i 17 lutego w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Gdańsk - od 105 PLN
Biletomat.pl
Poznań - od 105 PLN
Biletomat.pl
Warszawa - od 105 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.