fot. materiały prasowe

Allie X jednak nie wystąpi w Polsce. Wokalistka odwołuje trasę koncertową


07 września 2022

Podziel się newsem:

Allie X niestety nie ma ostatnimi czasy szczęścia. Początkowo przeniesiona przez pandemię trasa wokalistki została właśnie odwołana.

Niebo nie ugości albumu Cape God

Alexandra Ashley Hughes tworząca muzykę pod pseudonimem Allie X będzie musiała trochę poczekać, by w pełni wypromować swój wydany w 2020 roku krążek Cape God. Trasa, na której miał wybrzmieć album, została początkowo przeniesiona z powodu pandemii, by teraz zostać całkowicie odwołana z powodów zdrowotnych artystki.

Przeczytaj także: AURORA łączy siły z firmą Ubisoft. Okazją jest piętnastolecie serii Assassin’s Creed

Allie X
fot. ticketcorner

Ta niewątpliwie przykra informacja została przekazana fanom wokalistki za pośrednictwem jej social mediów. To właśnie w nich Allie X wytłumaczyła dokładne powody odwołania trasy, ale również zapowiedziała, że do muzycznego świata powróci silniejsza.

Moi kochani obserwatorzy i słuchacze. Po wielu dyskusjach z moim teamem, z doktorem i z samą sobą, doszliśmy do wniosku, że nie jestem gotowa, żeby wyruszyć w trasę. Cały czas dochodzę do siebie po wydarzeniach z tego roku. Od kiedy wyszłam ze szpitala, zdrowie jest moim najwyższym priorytetem i myślałam, że jesienią będę wystarczająco silna i gotowa na europejską trasę.

Czuję się słaba emocjonalnie, psychicznie i fizycznie. Wcześniej pewnie zignorowałabym te odczucia i ruszyła w trasę, ale teraz jestem na etapie, że nie zmuszam mojego ciała i umysłu do robienia rzeczy, których po prostu nie czuję. Zdecydowałam się jednak zagrać dwa koncerty, w Londynie i Manchesterze. Czuję, że dam radę zagrać te dwa widowiska, które nie są w dużej odległości od siebie.

Dzięki temu album Cape God wybrzmi chociaż dwa razy i chociaż część z was będzie mogła go posłuchać. Przepraszam wszystkich, że odwołuję tę trasę. Wiem, że niektórzy z was mają te bilety od lat, ze względu na pandemię. Jestem szczęściarą, że mam takich fanów jak wy i obiecuję, że wam to wynagrodzę, kiedy będę stabilniejsza. Na razie włożę jednak mnóstwo wysiłku, żeby świetnie przygotować te dwa koncerty. Oczywiście wszyscy dostaną również zwrot pieniędzy za bilety

– napisała na swoim Facebooku wokalistka.

W ramach trasy wokalistka miała odwiedzić warszawski klub Niebo 10 października.

Allie X niestety nie ma ostatnimi czasy szczęścia. Początkowo przeniesiona przez pandemię trasa wokalistki została właśnie odwołana. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →