fot. materiały prasowe

Allie X jednak nie wystąpi w Polsce. Wokalistka odwołuje trasę koncertową


07 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Allie X niestety nie ma ostatnimi czasy szczęścia. Początkowo przeniesiona przez pandemię trasa wokalistki została właśnie odwołana.

Niebo nie ugości albumu Cape God

Alexandra Ashley Hughes tworząca muzykę pod pseudonimem Allie X będzie musiała trochę poczekać, by w pełni wypromować swój wydany w 2020 roku krążek Cape God. Trasa, na której miał wybrzmieć album, została początkowo przeniesiona z powodu pandemii, by teraz zostać całkowicie odwołana z powodów zdrowotnych artystki.

Przeczytaj także: AURORA łączy siły z firmą Ubisoft. Okazją jest piętnastolecie serii Assassin’s Creed

Allie X
fot. ticketcorner

Ta niewątpliwie przykra informacja została przekazana fanom wokalistki za pośrednictwem jej social mediów. To właśnie w nich Allie X wytłumaczyła dokładne powody odwołania trasy, ale również zapowiedziała, że do muzycznego świata powróci silniejsza.

Moi kochani obserwatorzy i słuchacze. Po wielu dyskusjach z moim teamem, z doktorem i z samą sobą, doszliśmy do wniosku, że nie jestem gotowa, żeby wyruszyć w trasę. Cały czas dochodzę do siebie po wydarzeniach z tego roku. Od kiedy wyszłam ze szpitala, zdrowie jest moim najwyższym priorytetem i myślałam, że jesienią będę wystarczająco silna i gotowa na europejską trasę.

Czuję się słaba emocjonalnie, psychicznie i fizycznie. Wcześniej pewnie zignorowałabym te odczucia i ruszyła w trasę, ale teraz jestem na etapie, że nie zmuszam mojego ciała i umysłu do robienia rzeczy, których po prostu nie czuję. Zdecydowałam się jednak zagrać dwa koncerty, w Londynie i Manchesterze. Czuję, że dam radę zagrać te dwa widowiska, które nie są w dużej odległości od siebie.

Dzięki temu album Cape God wybrzmi chociaż dwa razy i chociaż część z was będzie mogła go posłuchać. Przepraszam wszystkich, że odwołuję tę trasę. Wiem, że niektórzy z was mają te bilety od lat, ze względu na pandemię. Jestem szczęściarą, że mam takich fanów jak wy i obiecuję, że wam to wynagrodzę, kiedy będę stabilniejsza. Na razie włożę jednak mnóstwo wysiłku, żeby świetnie przygotować te dwa koncerty. Oczywiście wszyscy dostaną również zwrot pieniędzy za bilety

– napisała na swoim Facebooku wokalistka.

W ramach trasy wokalistka miała odwiedzić warszawski klub Niebo 10 października.

Allie X niestety nie ma ostatnimi czasy szczęścia. Początkowo przeniesiona przez pandemię trasa wokalistki została właśnie odwołana. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Niebo nie ugości albumu Cape God Alexandra […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →