fot. Mateusz Czech

BOKKA kończy to wszystko czy zaczyna nowe? Tajemniczy przekaz od zespołu


05 października 2021

Podziel się newsem:

BOKKA wysłała właśnie w świat dość enigmatyczną informację i w zasadzie trudno określić, co dokładnie się za nią kryje. Jedno jest pewne – coś się szykuje!

BOKKA – będzie kolejny album?

Ostatni album grupy BOKKA, Life on Planet B ma już ponad trzy lata. Co prawda w międzyczasie światło dzienne ujrzała również EPka – Roll Down The Hill, jednak nie da się ukryć, że przyszły rok to odpowiedni czas, aby zespół z pogranicza elektroniki i alternatywy zaproponował swoim słuchaczom coś nowego. Kwestia nowego albumu od BOKKI stanęła jednak właśnie pod niemałym znakiem zapytania.

Zobacz również: BOKKA wydała wyjątkową EPkę z coverami i odświeżonymi wersjami własnych utworów

BOKKA – In Love With The Dead Man, posłuchaj!

HOW… IT ALL ENDS. Tajemnicza BOKKA

Wszystko to za sprawą tajemniczego przekazu, który pojawił się w social mediach zespołu, a brzmi on:

HOW… IT ALL ENDS.

Grafika przedstawiająca to hasło trafiła na zdjęcie w tle facebookowego profilu zespołu, zaś jego dotychczasowe profilowe pokryła czerń. Co więcej, treść wiadomości na swoich instagramowych profilach udostępniły również osoby związane z zespołem, w tym jego management.

BOKKA HOW... IT ALL ENDS
BOKKA – “HOW… IT ALL ENDS”

BOKKA wodzi nas za nosy

Wiadomość z jednej strony ekscytuje, bo daje nadzieję na to, że zespół właśnie rozpoczyna zapowiedź i promocję swojego nowego wydawnictwa – być może HOW… IT ALL ENDS to właśnie jego tytuł? Jednak z drugiej strony, hasło to wprowadza również w niepokój, bo nie da się ukryć, że niesie za sobą jakiś pożegnalny pierwiastek, który mógłby wskazywać na zakończenie działalności zespołu. Jeszcze inni doszukują się w najnowszym przekazie od BOKKI powiązania z wczorajszą awarią Facebooka, wraz z którą świat zatrzymał się na kilka godzin w miejscu.

Jak jest naprawdę? Miejmy nadzieję, że tego dowiemy się już wkrótce.

BOKKA HOW... IT ALL ENDS
BOKKA, fot. Mateusz Czech

BOKKA wysłała właśnie w świat dość enigmatyczną informację i w zasadzie trudno określić, co dokładnie się za nią kryje. Jedno jest pewne – coś się szykuje! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →