fot. MassLive

AJR wspinają się na muzyczne wyżyny nowym utworem „I Won’t”


02 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

AJR powracają po krótkiej przerwie z nowym singlem. Piosenka I Won’t to nie tylko świetne wokale, ale także wizualna uczta.

Kolejny letni kawałek do kolekcji

AJR to nowojorska trio trzech braci, w którego skład wchodzą Adam, (który zajmuje się wokalem i basem), Jack (wokal i gitara), a także Ryan (wokalista odpowiadający za gitarę i fortepian) i które powraca do nas z kolejnym utworem.

Chwytliwa, letnia propozycja I Won’t ma za zadanie pokazać środkowy palec konformizmowi, a także social mediom, na których przeglądanie tracimy czas, wyrabiając sobie przy tym bardzo toksyczne oczekiwania wobec otaczającego nas świata.

Przeczytaj także: Amerykańskie trio AJR zagra w Polsce! Znamy datę koncertu

AJR koncert w Polsce bilety
fot. NME

Staraliśmy się dokładnie określić, co myślimy o dzisiejszym świecie. Mieliśmy dość władzy, więc napisaliśmy własną wersję punkowej piosenki F-you. Znaleźliśmy ciekawy sposób na oprawienie jej. Jesteś na imprezie, a DJ mówi ci, jak żyć, ale masz już dość. W naszym klimacie politycznym i krajobrazie mediów społecznościowych wszystko jest marketingiem; każdy chce dopasować się do politycznego lub tiktokowego trendu. To męczy. Zatracasz się, wpasowując się w podsekcję kultury. W naszej muzyce chcemy dojść do tego, co sprawia, że ​​jesteś wyjątkowy. Przesłanie brzmi po prostu: „bądź sobą”. Wiemy jednak, że o wiele łatwiej powiedzieć, niż zrobić. Chcieliśmy więc stworzyć piosenkę, która zainspiruje do tego innych, ale także i nas

– opowiada Ryan.

Najnowszy singiel jest również pierwszym utworem wydanym przez trio AJR w ramach nowego kontraktu pomiędzy należącą do zespołu wytwórnią AJR Productions oraz Mercury/Republic Records.

AJR – I Won’t, posłuchaj!

Artyści zagrają również 20 października 2022 w warszawskiej Progresji. Drzwi zostaną otwarte o 19:00, natomiast koncert rozpocznie się dwie godziny później.

AJR powracają po krótkiej przerwie z nowym singlem. Piosenka I Won’t to nie tylko świetne wokale, ale także wizualna uczta. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Kolejny letni kawałek […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

ajr
Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →