fot. kadr z teledysku

Adele dosłownie zniknęła ze sceny podczas koncertu w Las Vegas. Gdzie podziała się wokalistka?


23 listopada 2022

Podziel się newsem:

Adele w widowiskowy sposób rozpoczęła swoją rezydenturę w Las Vegas. Podczas ostatniego numeru Brytyjka postanowiła… zniknąć.

Widowiskowe domknięcie show

Sześć miesięcy po dość niespodziewanym odwołaniu swojej koncertowej rezydentury w Las Vegas Adele w końcu dotarła na miejsce. W miniony piątek (18 listopada) Brytyjka rozpoczęła serię występów w słynnym Caesars Palace, superluksusowym hotelu i kasynie. Podczas show zagrała swoje największe przeboje, takie jak: Set Fire To The Rain, Someone Like You, Easy On Me, a także Hello.

Jestem taka zdenerwowana, tak bardzo się boję, a jednocześnie jestem taka szczęśliwa. Czasami może być trochę nierówno, ponieważ moje nerwy wymykają się spod kontroli, jednak dam z siebie wszystko

– powiedziała Adele swoim fanom.

Przeczytaj także: Jennifer Lawrence wskazała najgorszy projekt w swojej karierze. Rolę w filmie sci-fi odradzała jej Adele

Adele rekord guinnessa
fot. BBC

Fani docenili również część wizualną, jaką przygotowała dla nich Brytyjka. Szczególną uwagę przykuła między innymi niesamowita gra świateł, zapierająca dech w piersiach oprawa graficzna, jaka została przygotowana do każdej z piosenek, a także punkt kulminacyjny całego koncertu, podczas którego Adele w magiczny sposób… zniknęła ze sceny.

Przedziwny moment miał miejsce po wykonaniu ostatniego utworu zatytułowanego Love Is A Game. Zaraz po nim na Adele spadł deszcz różowego konfetti, a Brytyjka rozpłynęła się w jego blasku.

Po obejrzeniu wizualnej części występu Adele rozumiem, dlaczego musiała opóźnić swoją rezydenturę. To doświadczenie, które warto mieć na swoim muzycznym CV. Ona dosłownie zniknęła w konfetti

– pisali na Twitterze fani wokalistki.

I pomimo tego, że sama sztuczka nie jest niczym spektakularnym, a zniknięcie 34-latki można uzasadnić starym jak świat chwytem w postaci drzwi-pułapki, zabieg ten podczas tak spektakularnego show musiał robić wrażenie. Zresztą oceńcie go sami:

A tu sztuczka w zwolnionym tempie:

Adele w widowiskowy sposób rozpoczęła swoją rezydenturę w Las Vegas. Podczas ostatniego numeru Brytyjka postanowiła… zniknąć. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Widowiskowe domknięcie show […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →