6 powodów, dla których nie powinniście przegapić nadchodzących koncertów Clock Machine

Obserwuj nas na instagramie:

Clock Machine właśnie wyruszyli w wyjątkową trasę koncertową. Co Was na niej czeka? Sprawdźcie nasze 6 powodów, dlaczego nie powinno Was zabraknąć na tych koncertach!

Clock Machine zapadają w Sen? Najnowsza trasa koncertowa krakowskiego zespołu

Tego zespołu raczej nie trzeba już przedstawiać. Ale zróbmy to dla formalności. Clock Machine to krakowski skład, któremu przewodzi Igor Walaszek znany również z działalności w duecie Bass Astral x Igo. Poza nim grupę tworzą Kuba Wojtas, Konrad Nikiel oraz Piotr Wykurz.

Z założenia Clock Machine mieli być zespołem rockowym, ale nie boją się wychodzić poza ramy tego gatunku, co udowodnili chociażby na swoim najnowszym albumie Prognozy z 2019 roku, gdzie nie brakuje elektroniki i tanecznych, funkowych rozwiązań. Z pewnością materiał z tej płyty usłyszycie na żywo podczas najnowszej trasy koncertowej Clock Machine. Co jeszcze Was na niej czeka i czemu nie może Was na niej zabraknąć?

Clock Machine koncerty Sen

1. Sen – ostatnia regularna trasa Clock Machine w 2020 roku

Sen to ostatnia trasa koncertowa Clock Machine przed dłuższą przerwą. Grupa intensywnie koncertuje od kilku lat, a wokalista Igor dodatkowo działa w projekcie Bass Astral x Igo, który również zyskuje coraz większą popularność. Zespół postanowił udać się na kilkumiesięczny urlop, który potrwa co najmniej do końca tego roku. Jak mówią – udają się w wiosenny Sen. Warto zobaczyć ich na żywo jeszcze przed przerwą, na starych zasadach!

2. Starsze utwory na nowej setliście Clock Machine

Jeśli już zahaczyliśmy o temat staroci – na najnowszej trasie Sen nie zabraknie starszych przebojów Clock Machine, nawet tych z początków kariery zespołu. Podczas nadchodzących koncertów usłyszycie chociażby Ćmę oraz Wonderland z debiutanckiego albumu Greatest Hits, które dziś już niełatwo usłyszeć na żywo. Prawdziwa gratka dla fanów, którzy są z Clock Machine od samego początku!

3. Pełnowymiarowe show w wydaniu Clock Machine

Koncerty Clock Machine ewoluują z trasy na trasę. Zespół wyprzedaje coraz większe miejsca w Polsce, przyciągając swoją muzyką ciągle nowych fanów. Ich występy to już nie tylko zwykłe koncerty i doświadczanie muzyki na żywo. To pełnowymiarowe show z dopracowaną oprawą świetlną, zachwycającymi wizualizacjami i scenografią. Na trasę Sen muzycy przygotowali sobie nawet specjalne, neonowe stroje – musicie to zobaczyć!

Clock Machine koncerty Sen
Fot. Rafał Kudyba/Paradox

4. Rock’n’rollowa, koncertowa energia

Koncerty Clock Machine to za każdym razem potężne zastrzyki muzycznej energii. Ci panowie może i wyglądają niepozornie, ale to prawdziwe sceniczne zwierzęta, które uruchamiają się, gdy tylko wybrzmią pierwsze takty. Zarażają swoją rock’n’rollową energią tłumy fanów pod sceną, wchodzą z nimi w interakcję i dają im coś więcej niż tylko koncert. UWAGA! Na tych koncertach możecie porządnie zedrzeć gardło. :)

5. Koko Die

Pod tym pseudonimem ukrywa się Konrad Nikiel, basista Clock Machine, który oprócz grania w zespole działa również solowo. Podczas koncertów Clocków także daje popis swoich wokalno-muzycznych możliwości, które możecie usłyszeć chociażby w chórkach i podczas solówek na Z Tobą Lżej, Only Water, czy The Same Old Way z albumu Prognozy. Podczas trasy Sen możecie również usłyszeć Koko Die na żywo. Dwa tak dobre wokale w jednym zespole to grzech, ale w takim grzechu warto uczestniczyć!

6. Supporty, których nie możecie przegapić

Nie ma to, że szybkie piwko przed koncertem. Clock Machine zawsze zabierają ze sobą w trasy młodych i utalentowanych artystów, których nie możecie przegapić! Na warszawskim koncercie rozpoczynającym trasę Sen zagrał przed nimi niesamowicie wrażliwy i poruszający przedstawiciel sceny krakowskiej – runforrest. Z pewnością pojawi się jeszcze na nie jednym koncercie Clock Machine w tym roku i kto wie, może kogoś jeszcze uda Wam się odkryć podczas trasy Sen. Z pewnością warto przyjść wcześniej i sprawdzić supportujących artystów. Nie będziecie żałować!

Chyba nie pozostawiliśmy Wam wyboru. Wszystko wskazuje na to, że najbliższe koncerty Clock Machine to wydarzenia, których nie możecie przegapić! Sprawdźcie, gdzie dokładnie zagrają. Bilety na koncerty znajdziecie na Biletomat.pl.

6 marca – Poznań, TAMA
8 marca – Gdańsk, B90,
kup bilet na Biletomat.pl
15 marca – Kraków, Klub Studio,
kup bilet na Biletomat.pl
19 marca – Wrocław, A2
, kup bilet na Biletomat.pl
20 marca – Łódź, Scenografia

Clock Machine koncerty Sen

Clock Machine właśnie wyruszyli w wyjątkową trasę koncertową. Co Was na niej czeka? Sprawdźcie nasze 6 powodów, dlaczego nie powinno Was zabraknąć na tych koncertach! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →