6. ogłoszenie Polish Hip-Hop Festival Płock 2019. Zobacz, kto wystąpi


14 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Siódma edycja Polish Hip-Hop Festival w Płocku nadchodzi! Właśnie poznaliśmy nowych artystów, którzy zasilą line-up tej imprezy. To już szóste ogłoszenie i aż dziewięciu nowych artystów, którzy zaprezentują się 1-3 sierpnia na plaży w Płocku.

Polish Hip-Hop Festival Płock 2019

Jest to największa w Polsce impreza zrzeszająca środowisko rapowe. W wakacje, do urokliwego Płocka zawsze zjeżdżają się tysiące fanów tego gatunku muzyki, aby wspólnie celebrować hip-hopowe święto. W tym roku Polish Hip-Hop Festival 2019 odbędzie się w dniach 1 – 3 sierpnia, tradycyjnie już na plaży nad Wisłą w Płocku.

Ogłoszeni do tej pory wykonawcy:

Sokół, PRO8L3M, Paluch, KęKę, TUZZA, Flaszki i Szlugi i Emmsjé Gauti, Kali, Ero i Kosi, Rasmentalism, Guzior, Syny, Oki, Rau, Prykson Fisk, Jetlagz, Donguralesko, Chillwagon (BORIXON, ReTo, Żabson, Kizo Oficjalnie, Qry, Zetha), Joda, Kobik One, VNM, Gruppo Tredici, Rizi Beizeti, Gedz, Polska Wersja, Syny, Tymek, Mobbyn, Młody Dzban, Bambax, Białas & LANEK, Bedoes, Sarius, Solar solo, Jan – rapowanie, Pokahontaz, SŁOŃ WSRH D666a, W.E.N.A., Vixen Beatz, Kartky, AVI & LOUIS VILLAIN, JEDEN.

Na scenie pojawi się również wyjątkowy projekt SBM SHOWCASE w składzie: Białas, Bedoes, Solar, Jan – rapowanie, White 2115, Beteo, LANEK, Moli, Mata, KACPERCZYK, DJ JOHNY.

To jednak wciąż nie wszyscy! Do grona znakomitych artystów właśnie dołączają kolejni i wiemy, że w dalszym ciągu możemy spodziewać się następnych ogłoszeń.

Polish Hip-Hop Festival Płock 2019 – kto jeszcze wystąpi

O.S.T.R.

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Prawdziwa legenda i jedna z najważniejszych postaci polskiej sceny hip-hopowej. O.S.T.R. wystąpi podczas tegorocznej edycji Polish Hip-Hop Festival w Płocku i zaprezentuje kawałki m.in ze swojego najnowszego albumu Instrukcja Obsługi Świrów. Jak zawsze, podczas występów Adama nie zabraknie również emocji!

Otsochodzi

Kolejny przedstawiciel wytwórni Asfalt Records, któremu świetnie udaje się łączyć nowe ze starym. Podczas jego koncertów, pod sceną z pewnością pojawi się zróżnicowane grono odbiorców, bo też taką publikę zebrał sobie ten młody raper. W Płocku na pewno nie zabraknie hitów z płyt Miłość oraz Nowy Kolor!

BonSoul

Czyli wspólny projekt Bonsona i SoulPete’a. Przedstawiciele tak zwanej starej szkoły, którzy swoim mocnym przekazem trafiają zarówno do weteranów hip-hopu, jak i do młodych. To będzie kolejny koncert na Polish Hip-Hop Festival Płock, który z pewnością Was poruszy.

Adi Nowak

To zdecydowanie wyjątkowa postać na naszej scenie. Udowodnił, że alternatywny rap i dwuznaczne teksty mogą trafić do szerokiego grona odbiorców. Adi Nowak genialnie bawi się konwencją, przez co wyrobił sobie niepowtarzalny, charakterystyczny styl. Musicie zobaczyć tę wybuchową mieszankę stylów na Polish Hip-Hop Festivalu!

Małolat & Auer

Raper, który pomimo obecności na scenie od wielu lat, ciągle szuka i stara się odnajdować w nowych konwencjach. Mimo to, jego brzmienie nadal sięga klasycznych, ulicznych produkcji i odnosi się do grime’u. Małolat z pewnością zapisał się na kartach polskiego hip-hopu, dlatego nie może Was zabraknąć na jego koncercie podczas Polish Hip-Hop Festivalu!

Young Igi

Reprezentant młodego pokolenia, który od początku był skazany na sukces. Łączy przebojowość i chwytliwe melodie z charakterystycznym flow i śledzeniem aktualnych trendów. Podczas koncertu na Polish Hip-Hop Festival Young Igi zaprezentuje swój debiutancki album Konfetti.

Holak & Frosti Rege

Takiego duetu na scenie Polish Hip-Hop Festival nie spodziewał się nikt. Jeden z najzdolniejszych raperów młodego pokolenia, reprezentujący uliczny styl oraz autor bezkompromisowych tekstów, często wkomponowanych w melodyjne brzmienia. Efekty tego połączenia zobaczycie już w sierpniu na płockiej plaży!

KPSN

Producent i raper, który niejednokrotnie zachwycał hip-hopową społeczność. W tym roku jego popularność jeszcze bardziej wzrosła, za sprawą dobrze przyjętego albumu Nie Masz Pytań. Jeśli jeszcze nie słyszeliście tego krążka, to na Polish Hip-Hop Festival będziecie mieli okazję sprawdzić, czy zachwyty nad nim są uzasadnione.

Teabe

Artysta, który konsekwentnie pracuje na swoją pozycję i wciąż zdobywa nowych odbiorców. Teabe zamierza znowu namieszać, więc miejcie na uwadze jego występ podczas Polish Hip-Hop Festival w Płocku!

Siódma edycja Polish Hip-Hop Festival w Płocku nadchodzi! Właśnie poznaliśmy nowych artystów, którzy zasilą line-up tej imprezy. To już szóste ogłoszenie i aż dziewięciu nowych artystów, którzy zaprezentują się 1-3 sierpnia na plaży w Płocku. Polish Hip-Hop Festival Płock 2019 Jest to największa w Polsce impreza zrzeszająca środowisko rapowe. W wakacje, do urokliwego Płocka zawsze zjeżdżają się tysiące […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilety

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.