Kolejnych 5 raperów dołącza do line up’u Polish Hip-Hop Festival 2018. Wśród nich Quebonafide!


04 czerwca 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

W Płocku pojawi się naprawdę zacna ekipa.

PLK, Tede, Abel, Rasmentalism, Solar, Beteo i Teabe, AllttA, Ten Typ Mes, Białas i Bedoes, Paluch, KęKę, Gruby Mielzky, O.S.T.R., GEDZ,Kuba Knap, Young Slash… To oni pojawią się w tym roku na scenach Polish Hip-Hop Festival 2018.

Kto jeszcze? Organizatorzy święta polskiego (i nie tylko) hip hopu mają dla nas kolejnych 5 powodów, dla których warto w sierpniu zawitać do Płocka. QuebonafideOtsochodzi, Smolasty, Guzior i Oxon dołączają do line up’u Polish Hip-Hop Festival 2018! W tym roku również zapowiada się niezły klimacik. :)

Impreza odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia 2018 roku na plaży w Płocku, a bilety na 3-dniowy festiwal wypełniony najlepszymi rapsami zgarniecie na Biletomat.pl. Do zobaczenia!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
110 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.