Tegoroczna edycja Polish Hip Hop Festival rekordowa pod każdym względem!


06 sierpnia 2018

Podziel się newsem:

Podsumowujemy największy festiwal hip hopowy w Polsce!

Emocje po Polish Hip Hop Festival 2018 powoli opadają, czas więc na podsumowanie! Tegoroczna edycja płockiej imprezy była rekordowa pod każdym względem! 

Po pierwsze – 6. edycja płockiej imprezy była największą w dotychczasowej historii festiwalu. Nad Wisłą w hip hopowych rytmach bawiło się w tym roku aż 14 tysięcy uczestników! To, co działo się pod sceną główną Polish Hip Hop Festival 2018 z lotu ptaka wyglądało naprawdę spektakularnie.

Po drugie – ogromne zainteresowanie imprezą zaowocowało tym, że WSZYSTKIE BILETY NA POLISH HIP HOP FESTIVAL 2018 zostały wyprzedane! 

Po trzecie – pod sceną gromadziły się rekordowe tłumy fanów polskiego (i nie tylko) hip hopu. Występami, które budziły największe zainteresowanie były koncerty takich wykonawców, jak Quebonafide, Pezet i Małolat, Paluch, KęKę, Smolasty, Guzior, PLK, Białas i Bedoes oraz O.S.T.R.

Tłumy festiwalowiczów zebrały się też przed oficjalnym rozpoczęciem PLHHF 2018 podczas czwartkowej imprezy, na którą wstęp był wolny. Wystąpili tam m.in. Pokahontaz, donGURALesko i Włodi. Wspólnie z artystami śpiewało kilka tysięcy osób, a zwycięzcą VII edycji Płockiej Bitwy Freestyle’owej został Filipek, który w finale pokonał Milana.

Podsumowując – w tym roku na Polish Hip Hop Festival 2018 było GENIALNIE! A Wy? Macie jakieś wspomnienia z Płocka? Dawajcie znać w komentach, jak bawiliście się w tym roku na Polish Hip Hop Festival 2018!

 

 

Podsumowujemy największy festiwal hip hopowy w Polsce! Emocje po Polish Hip Hop Festival 2018 powoli opadają, czas więc na podsumowanie! Tegoroczna edycja płockiej imprezy była rekordowa pod każdym względem!  Po pierwsze – 6. edycja płockiej imprezy była największą w dotychczasowej historii festiwalu. Nad Wisłą w hip hopowych rytmach bawiło się w tym roku aż 14 […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: