Polish Hip Hop Festival 2018 ogłasza kolejnych artystów. Sprawdźcie, kto jeszcze wystąpi na płockiej plaży!


10 lipca 2018

Podziel się newsem:

Do festiwalu został niecały miesiąc. Zaczynamy odliczanie!

Mamy kolejne dobre wiadomości od Polish Hip Hop Festival 2018! Do line up’u właśnie dołączyli kolejni raperzy, którzy na początku sierpnia zagrają na płockiej plaży.

Panie i Panowie, przed Państwem 9. ogłoszenie Polish Hip Hop Festival 2018! :)

Pezet jest aktywny solowo od 2002 roku. Od tamtej pory każda jego kolejna produkcja jest wielkim wydarzeniem – ma świetny odbiór zarówno wśród krytyków, jak i słuchaczy. Jego brat, Małolat, to postać niewiele mniej ważna. To jeden z prekursorów kultury hip-hop na warszawskim Ursynowie i autor klasycznej „W pogoni za lepszej jakości życiem”. Pezet i Małolat, czyli bracia Kaplińscy wystąpią razem na płockiej scenie! Będzie to wydarzenie bez precedensu i podwójna dawka najlepszego, polskiego hip hopu. :)

Kali – współzałożyciel grupy Firma oraz założyciel Ganja Mafia. Solową działalność artystyczną rozpoczął w 2011 roku i nakładem swojej własnej wytwórni Ganja Mafia Label wydał debiutancki krążek „50/50”. Najnowszy album „V8T” to osobista relacja z pierwszej ręki pozbawiona przesadnego patetyzmu i moralizatorstwa. Jak będzie w Płocku? Wyjątkowo, ponieważ będzie to debiut rapera na płockiej scenie.

donGURALesko – jego styl to naturalny luz na mikrofonie, chropowaty styl i wszechstronność w składaniu rymów. Swoją przygodę z muzyką rozpoczynał w legendarnych Killaz Group i K.A.S.T.A. Squad. Jest autorem kilku płyt solowych, z których każda osiągnęła gigantyczny sukces i spotkała się ze świetnym przyjęciem słuchaczy.

Kamil Pivot na polskiej scenie hip-hopowej pojawił się 9 lat temu („Yyy, Eee” na „Materiale Producenckim” Quiza). Pod koniec 2017 roku wydał debiutancką płytę „Tato Hemingway”, na której rapuje o realiach życia codziennego rodziny na klasycznych bitach Urba z legendarnego Dinal Team. Leniwe flow, błyskotliwe wersy i nietypowa tematyka utworów złożyły się na jeden z ciekawszych hip-hopowych debiutów ostatnich miesięcy.

PlanBe ma szeroki wachlarz inspiracji, ale w głównej mierze skupia się na brzmieniu „nowego Toronto”, które przy swoich nietypowych podziałach rytmicznych zarazem wymusza kombinowanie z flow, jak daje spore pole do popisu do płynnego przechodzenia między rapem z pazurem a slowjamowym podśpiewywaniem. Jak będzie na Polish Hip-Hop Festival? Nie martwcie się, na pewno zadba o odpowiedni klimat!

Zero to członek grupy Hashashins i jeden z założycieli Hashashins Label. Szerszej publiczności zaprezentował się w 2015 roku wydając wraz z Deysem album „Ta’wil”. W 2017 wydał swoją pierwszą solową płytę zatytułowaną „Ja to ktoś Inny”. W 2018, po równym roku, wrócił z albumem „Nascar Inn”, który ukazał się nakładem Hashashins label. W 2018 roku został jednym z Młodych Wilków portalu Popkiller. Czy słusznie? Przekonajcie się sami!

Sarcast definiuje połączenie brzmień elektronicznych z hip-hopowym groovem i tekstami, które uniwersalne wartości zamykają w przystępnej, łatwo przyswajalnej formie. Ich album „Syn Słońca”, który ukazał się w 2015 roku, dostał wiele pozytywnych recenzji wśród dziennikarzy muzycznych.

Gverilla to urodzony w 1996 roku artysta rozwijający swoją działalność na wielu płaszczyznach. Łączy przemyślaną, ekspresywną lirykę i eksperymentalne linie wokalne z abstrakcyjnym malarstwem oraz grafiką, w celu umożliwienia odbiorcy jak najszerszego spektrum doznań związanych z jego twórczością. Pomimo iż jego korzenie sięgają przede wszystkim rapu, to od 2013 roku pełni rolę wokalisty, pisarza tekstów, oraz jednego z producentów rockowego zespołu „Mel Tripson”, z którym wydał debiutanckie „VI YD” EP. Jego solowa, debiutancka EP-ka, „Element”, pojawiła się na rynku w 2018 roku. Tak bardzo nam się spodobała, że postanowiliśmy go zaprosić do Płocka!

Zeamsone – młody fenomen z Przemyśla. Niebanalna technika, wyczucie, giętkość w nawijce, charakterystyczny sposób składania tekstów oraz błyskotliwe użycie autotune’a. Nie bez powodu został Młodym Wilkiem Popkillera!

Skip to młody, zdolny i świeżo upieczony reprezentant Lekter Records. Cechy charakterystyczne to burza loków okryta wyblakłym snapbackiem, banan na buźce i melodyjne kawałki. Po raz pierwszy dał się poznać szerszemu gronu słuchaczy, dzięki numerowi „Gasnę”. Nie zamyka się w ramach i ciągle eksperymentuje z brzmieniem, co pozwala mu umiejętnie przeplatać staro szkolne motywy z patentami nowej fali. Na jednej scenie wystąpi wraz z Łagu, który oferuje ciekawe porównania, oryginalny wokal i dobry warsztat. Łagu na kanale QueQuality opublikował eksperymentalną ,,EkstraWERSetykę”, która na pierwszy rzut ucha cechuje się niebywałą różnorodnością. Wachlarz rozpościera się od bluesowej „Zdobitch’y”, przez refleksyjne „Niedogaszone Pety” i „Friendzone” do trapowego „Chapeau Bas”.

Do festiwalu został niecały miesiąc. Zaczynamy odliczanie! Mamy kolejne dobre wiadomości od Polish Hip Hop Festival 2018! Do line up’u właśnie dołączyli kolejni raperzy, którzy na początku sierpnia zagrają na płockiej plaży. Panie i Panowie, przed Państwem 9. ogłoszenie Polish Hip Hop Festival 2018! :) Pezet jest aktywny solowo od 2002 roku. Od tamtej pory każda jego […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.