Nagraj wokal do podkładów znanych polskich producentów!


06 lutego 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Śpiewasz, ale nie produkujesz sam muzyki? Nagraj swój wokal do jednego z podkładów na platformie uruchomionej przez Bogdana Kondrackiego, znanego polskiego producenta, kojarzone ostatnio z tajemniczym projektem BOKKA.

Platforma 2Track.pro to pomysł Bogdana Kondrackiego, producenta współpracującego między innymi z Dawidem Podsiadło, Anią Dąbrowską i Moniką Brodką, podejrzewanego też o tworzenie wraz z Karoliną Kozak projektu BOKKA. Celem strony jest skupianie producentów i wokalistów z całego świata – za pośrednictwem portalu muzycy mogą się nawzajem odnaleźć i rozpocząć współpracę.

2track

Właśnie wystartował tam konkurs Open Mic. Zabawa polega na stworzeniu linii melodycznej i nagrania partii wokalnej do jednego z dziesięciu premierowych instrumentalnych utworów stworzony przez użytkowników portalu. Wybór gatunków jest szeroki, a i autorzy muzyki to wcale nie przypadkowe osoby – niektóre z utworów stworzyli tacy polscy producenci jak Michał “Fox” Król (Natalia Nykiel, Maria Peszek), Kuba Galiński (Ania Rusowicz) i Mariusz Szypura (Silver Rocket, Happy Pills) oraz zespół Lilly Hates Roses.

To nie pierwsza zabawa, w której można wziąć udział na platformie 2Track.pro. Wcześniej zadanie było odwrócone – dostępne były już wokale z piosenki “Tide of Time” The Dumplings, do których trzeba było stworzyć podkład muzyczny. Innym razem skomponować można było muzykę do wokali artystów nagrywających dla wytwórni NEXTPOP.

Śpiewasz, ale nie produkujesz sam muzyki? Nagraj swój wokal do jednego z podkładów na platformie uruchomionej przez Bogdana Kondrackiego, znanego polskiego producenta, kojarzone ostatnio z tajemniczym projektem BOKKA. Platforma 2Track.pro to pomysł Bogdana Kondrackiego, producenta współpracującego między innymi z Dawidem Podsiadło, Anią Dąbrowską i Moniką Brodką, podejrzewanego też o tworzenie wraz z Karoliną Kozak projektu […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →