Nagraj wokal do podkładów znanych polskich producentów!


06 lutego 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Śpiewasz, ale nie produkujesz sam muzyki? Nagraj swój wokal do jednego z podkładów na platformie uruchomionej przez Bogdana Kondrackiego, znanego polskiego producenta, kojarzone ostatnio z tajemniczym projektem BOKKA.

Platforma 2Track.pro to pomysł Bogdana Kondrackiego, producenta współpracującego między innymi z Dawidem Podsiadło, Anią Dąbrowską i Moniką Brodką, podejrzewanego też o tworzenie wraz z Karoliną Kozak projektu BOKKA. Celem strony jest skupianie producentów i wokalistów z całego świata – za pośrednictwem portalu muzycy mogą się nawzajem odnaleźć i rozpocząć współpracę.

2track

Właśnie wystartował tam konkurs Open Mic. Zabawa polega na stworzeniu linii melodycznej i nagrania partii wokalnej do jednego z dziesięciu premierowych instrumentalnych utworów stworzony przez użytkowników portalu. Wybór gatunków jest szeroki, a i autorzy muzyki to wcale nie przypadkowe osoby – niektóre z utworów stworzyli tacy polscy producenci jak Michał „Fox” Król (Natalia Nykiel, Maria Peszek), Kuba Galiński (Ania Rusowicz) i Mariusz Szypura (Silver Rocket, Happy Pills) oraz zespół Lilly Hates Roses.

To nie pierwsza zabawa, w której można wziąć udział na platformie 2Track.pro. Wcześniej zadanie było odwrócone – dostępne były już wokale z piosenki „Tide of Time” The Dumplings, do których trzeba było stworzyć podkład muzyczny. Innym razem skomponować można było muzykę do wokali artystów nagrywających dla wytwórni NEXTPOP.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także