Znamy pierwszych headlinerów europejskich festiwali na 2020 rok


16 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Skończył się sezon letnich festiwali, więc pomału zaczyna się czas kolejnych ogłoszeń. Kogo zobaczymy w przyszłym roku. Znamy już pierwsze nazwy, sprawdźcie!

Wydawać by się mogło, że po zakończeniu festiwalowych wojaży nadchodzi okres pustki i wyczekiwania kolejnego lata. To jednak zawsze czas pełnego nadziei oczekiwania na nowe festiwalowe ogłoszenia!

Pierwsze pule biletów na takie festiwale jak Open’er czy Fest Festival już ruszyły. Te pierwsze nawet się wyprzedały. Organizatorzy tajemniczo zapowiadają, że wielkimi krokami nadchodzą pierwsze ogłoszenia.

opener 2020 bilety

Te, właśnie się pojawiły w przypadku zagranicznych wydarzeń. Od zawsze wiadomo, że to właśnie w nich możemy wypatrywać nazw, które mogą pojawić się również w Polsce. Na co więc możemy liczyć?

Rock For People 2020

Pojawiają się naprawdę mocne nazwy! Nasi sąsiedzi, czeski festiwal dedykowany fanom mocniejszych brzmień – Rock For People zapowiedział, że w 2020 roku zagrają u nich Green Day, Fall Out Boy, Weezer, Dope D.O.D., Skynd oraz John Wolfhooker. Zarezerwujcie sobie termin 18 – 20 czerwca 2020 roku!

rock for people 2020

Firenze Rocks 2020

Green Day oraz Weezer pojawią się również na włoskim festiwalu Firenze Rocks i chyba w tych dwóch nazwach możemy już upatrywać głównych headlinerów europejskich festiwali w przyszłym roku. Firenze Rocks 2020 odbędzie się 11 czerwca.

System Of A Down headlinerem festiwali 2020

System Of A Down zagra podczas Provinssi Festival w Finlandii, który będzie trwał od 25 do 27 czerwca 2020 roku. Już wiemy, że ta uwielbiana rockowo-metalowa grupa planuje więcej koncertów w ramach europejskich festiwali w przyszłym roku, więc możemy również upatrywać System Of A Down w Polsce.

System Of A Down – Chop Suey!

Judas Priest w Polsce! – Mystic Festival 2020

Tymczasem pierwszym polskim, festiwalowym ogłoszeniem podzielił się Mystic Festival. W dniach 10 – 11 czerwca, w Krakowie odwiedzi nas ponownie grupa Judas Priest! Koncert odbędzie się w ramach trasy w ramach trasy 50 Heavy Metal Years.

judas priest w Polsce

Miejcie oczy szeroko otwarte. Festiwalowe emocje nadchodzą szybciej niż się spodziewacie!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także