mat. prasowe

Znamy listę gości na “Dondzie 2” Kanye’go Westa


09 lutego 2022

Podziel się newsem:

Kanye West, na fali swojej ostatniej sporej instagramowej aktywności, ujawnił, kto pojawi się gościnnie na jego nadchodzącej płycie. Sprawdź!

Featuringi na nowym albumie Kanye’go Westa

Kanye udostępnił screena posta stworzonego przez Our Generation Music, który przedstawia zdjęcie autorstwa fotografa Samuela Alemayhu, zrobione prawdopodobnie podczas sesji nagraniowej w studiu. Fotografia przedstawia Ye z twarzą zakrytą przez swoją flagową ostatnio czarną maskę, otoczonego zarówno ludźmi, z którymi już wcześniej współpracował, jak i nowymi dla niego twarzami. Artyści, których spodziewamy się usłyszeć teraz na Dondzie 2 to Drake, Travis Scott, Baby Keem i Yung Lean. W tle widać także fotografa Rayscorruptedmind.

Ostatnie ruchy Westa

Niedawno ukazał się nowy track Pushy T, który Kanye West współtworzył – Diet Coke. W piątek 4 lutego wyszedł również pierwszy oficjalny zwiastun serialu dokumentalnego o raperze, jeen-yuhs: Trylogia Kanye.

jeen-yuhs: Trylogia Kanye | Oficjalny zwiastun | Netflix

W międzyczasie miało miejsce sporo kontrowersji związanych z powyższym serialem dokumentalnym. Najpierw artysta opublikował na swoim Instagramie posta, w którym publicznie nawoływał twórców dokumentu do tego, by pozwolili mu nałożyć poprawki na swój serial i ostatecznie go zatwierdzić, a następnie okazało się, że odmówiono mu tego.

Mam zamiar po raz ostatni powiedzieć to uprzejmie.

Muszę uzyskać ostateczną edycję i zatwierdzenie tego dokumentu, nim ukaże się on na Netflixie.

Otwórzcie przede mną pokój edycji natychmiast, tak bym mógł zarządzać swoim wizerunkiem.

Dziękuję z góry.

– napisał Ye

Serial zadebiutuje na Netflixie jeszcze przed końcem bieżącego miesiąca.

Kanye West, na fali swojej ostatniej sporej instagramowej aktywności, ujawnił, kto pojawi się gościnnie na jego nadchodzącej płycie. Sprawdź! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →