Znamy datę przyszłorocznej edycji Polish Hip-Hop Festival

Podziel się newsem:

Tuż przed Świętami organizatorzy Polish Hip-Hop Festival ogłosili datę przyszłorocznej edycji oraz zaprezentowali nową identyfikację wizualną.

Polish Hip-Hop Festival jest jedną z najważniejszych hip-hopowych imprez w Polsce. Festiwal odbywa się od 2013 roku. Wydarzenie przyciąga czołówkę polskiej sceny hip-hopowej oraz kilkunastotysięczną publiczność z całej Polski i z roku na rok rośnie w siłę. Właśnie poznaliśmy pierwsze szczegóły przyszłorocznej edycji festiwalu.

Polish Hip-Hop Festival 2020 odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia na nadwiślańskiej plaży w Płocku

Przed nami kolejna, ósma już edycja Polish Hip-Hop Festival, który w przyszłym roku ponownie zawita do Płocka. W 2020 roku festiwal odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia. W przeciwieństwie do poprzednich lat, będzie to drugi, a nie pierwszy weekend sierpnia.

Zmianie uległa także komunikacja wizualna wydarzenia. Organizatorzy zaprezentowali nowy logotyp i typografię. Jak tłumaczą, nowe wizuale wpisują się w aktualnie panujące światowe trendy, gwarantują spójność i pozwalają Polish Hip-Hop Festival stać się jeszcze bardziej rozpoznawalną marką, nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Polish Hip-Hop Festival 2020

Jedną z głównych idei płockiego festiwalu jest promowanie najlepszej muzyki hip-hopowej uznanych gwiazd gatunku oraz pomaganie nowym artystom, którzy dzięki występom na nadwiślańskiej scenie, mogą wypłynąć na szersze wody.

Każda kolejna edycja festiwalu przynosi nowe sceny i nowe strefy. Nie inaczej będzie w przyszłym roku. Organizatorzy zdradzają, że możemy spodziewać się większej liczby wykonawców, niż to miało miejsce w 2019 roku. Szykują się także nowe propozycje na pozakoncertowe spędzanie czasu na terenie festiwalu.

Pierwszych artystów, którzy wystąpią na przyszłorocznej edycji PLHHF poznamy już wkrótce. Wtedy ruszy także sprzedaż biletów. Stay tuned!

Zobaczcie nasze aftermovie z Polish Hip-Hop Festival 2019

Tuż przed Świętami organizatorzy Polish Hip-Hop Festival ogłosili datę przyszłorocznej edycji oraz zaprezentowali nową identyfikację wizualną. Polish Hip-Hop Festival jest jedną z najważniejszych hip-hopowych imprez w Polsce. Festiwal odbywa się od 2013 roku. Wydarzenie przyciąga czołówkę polskiej sceny hip-hopowej oraz kilkunastotysięczną publiczność z całej Polski i z roku na rok rośnie w siłę. Właśnie poznaliśmy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Festiwale

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →