kadr z serialu „Euforia”

Żegnamy się z Kat. Barbie Ferreira nie pojawi się w trzecim sezonie serialu „Euforia”


25 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Wcielająca się w postać Kat Hernandez Barbie Ferreira ogłosiła, że opuszcza obsadę serialu Euforia. Nie zobaczymy jej zatem w trzecim sezonie. Jaki jest powód?

Barbie Ferreira żegna się z Euforią

Wcielająca się w postać Kat Hernandez w serialu Euforia Barbie Ferreira niespodziewanie ogłosiła na Instagramie, że rezygnuje ze swojej roli. Aktorka nie pojawi się zatem w trzecim sezonie produkcji.

Po czterech latach wcielania się w Kat zmuszona jestem ze łzami w oczach się pożegnać. Mam nadzieję, że wiele z was, tak jak ja, mogło się z nią utożsamić i że mieliście przyjemność z oglądania jej podróży, aby mogła stać się postacią, jaką jest dziś. Dałam z siebie absolutnie wszystko i mam nadzieję, że mogliście to odczuć. Kocham cię, Katherine Hernandez

– napisała Barbie Ferreira na Instagramie.
Żegnamy się z Kat. Barbie Ferreira nie pojawi się w trzecim sezonie serialu „Euforia”
fot. HBO

Barbie Ferreira odeszła przez konflikt z reżyserem?

Nieoficjalnie mówi się, że powodem odejścia aktorki był jej konflikt z twórcą serialu, reżyserem i scenarzystą Samem Levinsonem. Doniesienia o spięciach dochodziły już kilka miesięcy temu, a ich powodem miało być prowadzenie postaci Kat i odsunięcie jej wątków na drugi plan w drugim sezonie Euforii. W marcu Barbie Ferreira ucięła jednak te plotki.

Drugi sezon jest jeszcze bardziej interesujący, bo ogląda go więcej ludzi, więc nawet ciekawiej czyta się wiadomości. Wiele z nich jest nieprawdą, wiele to nic nie znaczące, przyziemne sprawy. Uważam i doceniam to, że fani są tak zajawieni, bo Euforia wpłynęła na wiele osób. Czasem pewne sprawy żyją swoim życiem i mają niewiele wspólnego z prawdą. No i w porządku, na to się pisałam. Niezależnie od tego, czy coś jest dobre, czy złe.

Mam nadzieję, że w trzecim sezonie zobaczymy to, jaką Kat ma relację z samą sobą, internetem, przyjaciółmi. Nie mogę się doczekać, aż przeczytam scenariusz, bo chyba jeszcze nie powstał.

– mówiła w marcu aktorka.

Wcielająca się w postać Kat Hernandez Barbie Ferreira ogłosiła, że opuszcza obsadę serialu Euforia. Nie zobaczymy jej zatem w trzecim sezonie. Jaki jest powód? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →