kadr z serialu „Euforia”

Żegnamy się z Kat. Barbie Ferreira nie pojawi się w trzecim sezonie serialu „Euforia”


25 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Wcielająca się w postać Kat Hernandez Barbie Ferreira ogłosiła, że opuszcza obsadę serialu Euforia. Nie zobaczymy jej zatem w trzecim sezonie. Jaki jest powód?

Barbie Ferreira żegna się z Euforią

Wcielająca się w postać Kat Hernandez w serialu Euforia Barbie Ferreira niespodziewanie ogłosiła na Instagramie, że rezygnuje ze swojej roli. Aktorka nie pojawi się zatem w trzecim sezonie produkcji.

Po czterech latach wcielania się w Kat zmuszona jestem ze łzami w oczach się pożegnać. Mam nadzieję, że wiele z was, tak jak ja, mogło się z nią utożsamić i że mieliście przyjemność z oglądania jej podróży, aby mogła stać się postacią, jaką jest dziś. Dałam z siebie absolutnie wszystko i mam nadzieję, że mogliście to odczuć. Kocham cię, Katherine Hernandez

– napisała Barbie Ferreira na Instagramie.
Żegnamy się z Kat. Barbie Ferreira nie pojawi się w trzecim sezonie serialu „Euforia”
fot. HBO

Barbie Ferreira odeszła przez konflikt z reżyserem?

Nieoficjalnie mówi się, że powodem odejścia aktorki był jej konflikt z twórcą serialu, reżyserem i scenarzystą Samem Levinsonem. Doniesienia o spięciach dochodziły już kilka miesięcy temu, a ich powodem miało być prowadzenie postaci Kat i odsunięcie jej wątków na drugi plan w drugim sezonie Euforii. W marcu Barbie Ferreira ucięła jednak te plotki.

Drugi sezon jest jeszcze bardziej interesujący, bo ogląda go więcej ludzi, więc nawet ciekawiej czyta się wiadomości. Wiele z nich jest nieprawdą, wiele to nic nie znaczące, przyziemne sprawy. Uważam i doceniam to, że fani są tak zajawieni, bo Euforia wpłynęła na wiele osób. Czasem pewne sprawy żyją swoim życiem i mają niewiele wspólnego z prawdą. No i w porządku, na to się pisałam. Niezależnie od tego, czy coś jest dobre, czy złe.

Mam nadzieję, że w trzecim sezonie zobaczymy to, jaką Kat ma relację z samą sobą, internetem, przyjaciółmi. Nie mogę się doczekać, aż przeczytam scenariusz, bo chyba jeszcze nie powstał.

– mówiła w marcu aktorka.

Wcielająca się w postać Kat Hernandez Barbie Ferreira ogłosiła, że opuszcza obsadę serialu Euforia. Nie zobaczymy jej zatem w trzecim sezonie. Jaki jest powód? Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →