kadr z filmu „Liga Sprawiedliwości”

Zack Snyder posiłkował się botami przy okazji kampanii „Ligi Sprawiedliwości”?


20 lipca 2022

Podziel się newsem:

Czy Zack Snyder, który odpowiedzialny był za początkową reżyserię filmu Liga Sprawiedliwości, używał botów do wsparcia swojej kampanii?

Czy Zack Snyder posiłkował się botami?

Według przeprowadzonego raportu fanowska kampania o wypuszczenie specjalnej wersji Ligi Sprawiedliwości reżysera Zacka Snydera została wsparta przez ogromną ilość botów.

Przeczytaj także: Zack Snyder szykuje film inspirowany twórczością Akiry Kurosawy i Gwiezdnymi Wojnami

Zack Snyder posiłkował się botami przy okazji kampanii "Ligi Sprawiedliwości"?
fot. Warner Bros Studio

Wydany w 2017 roku film Liga Sprawiedliwości pierwotnie został wyreżyserowany przez Snydera. Niestety znany filmowiec po śmierci swojej córki Autumn odsunął się od projektu w trakcie postprodukcji. Jego miejsce zajął Joss Whedon, który dokończył film z ramienia Warner Bros. Okazało się jednak, że nie była to trafna decyzja.

Liga Sprawiedliwości, czyli 50% zadowolenia i 50% rozczarowania

Liga Sprawiedliwości po samym wydaniu zebrała bardzo mieszane recenzje, które były zarzewiem rozpoczętej później kampanii fanów domagających się wydania Snyder cut – projektu wymyślonego przez Snydera jeszcze przed odejściem z projektu. Jak doniósł zamówiony przez WarnerMedia i uzyskany przez Rolling Stone raport badający aktywność internetową kampanii, co najmniej 13% kont zaangażowanych wtedy w projekt Snydera zostało uznanych za fałszywe. 

Przypuszczamy, że nastąpiło wzmocnienie kampanii przez nieproporcjonalną liczbę fałszywych kont

– czytamy.

Po rozmowie z ponad 20 osobami zaangażowanymi w oryginalną wersję filmu Rolling Stone twierdzi również, że Snyder sam mógł pracować przy manipulacji kampanii przeciwko Warner Media i dwóm producentom – Geoffowi Johnsowi i Jonowi Bergowi. Reżyser jednak zaprzeczył zarzutom.

Jeśli ktoś pociągał za sznurki w mediach społecznościowych, to Warner Bros, który próbował wykorzystać mój fanbase, aby pozyskać subskrybentów swojej nowej usługi streamingowej

– skwitował reżyser.

Czy Zack Snyder, który odpowiedzialny był za początkową reżyserię filmu Liga Sprawiedliwości, używał botów do wsparcia swojej kampanii? Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Czy Zack Snyder posiłkował się […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →