kadr z teledysku do „Life after Live”

„Wypaliłem się”: Białas zawiesza karierę i schodzi ze sceny


02 lutego 2024

Obserwuj nas na instagramie:

„Przepraszam, ale wypaliłem się” – to cytat z nowego numeru Białasa i Lanka Life after Live, ale przy okazji też szczery przekaz od rapera do jego fanów.

Nowy numer i smutna wiadomość do fanów

Dwie wiadomości dla fanów Białasa – dobra i zła. Dobra to ta, że raper wypuścił właśnie na kanale SBM nowy utwór na bicie Lanka, Life after Live. Zła, że publikacji kawałka towarzyszy oświadczenie muzyka o zawieszeniu kariery muzycznej. Wraz z czarno-białym zdjęciem pojawiło się ono również w mediach społecznościowych:

Kiedyś koncerty były dla mnie marzeniem, później spełnieniem ich, potem stały się pracą, a finalnie źródłem frustracji i lęku. Chcę być fair wobec Was i wobec siebie – wypaliłem się. Czuję, że to czas żeby zejść ze sceny. Potrzebuję tego czasu dla siebie i rodziny. To nie znaczy, że odwieszam mikrofon na kołek, wręcz przeciwnie. Ja też się stęskniłem za sobą

– napisał Białas.

„Potrzebna mi pauza, a nie twój psychiatra”

Raczej nie dopatrujemy się w tym kokieterii czy gry ze słuchaczami lub akcji marketingowej – słowa Białasa brzmią szczerze i trzeba uszanować jego decyzję. Tym bardziej, że w końcówce utworu Life after Live rapuje:

Boję się, że skończę jak prezydent Gdańska.
Jakieś dwa weekendy i kupiona działka, bo tyle pieniędzy mniej więcej się zgarnia.
Lecz psychika jedna, która podupadła, potrzebna mi pauza, a nie twój psychiatra.
I jeżeli po niej nie poczuję głodu i chęć do zagrania już do mnie nie wróci,
To nie wejdę na scenę z tego powodu, bo chcę zostać fair wobec siebie i ludzi.

– fragment tekstu utworu do „Life after Live”

Życzymy Białasowi dużo spokoju, zdrowia i regeneracji. Wiadomo też, że rapera będzie można zobaczyć jeszcze na na scenie. Jak napisał w komentarzu na Instagramie: „W tym roku zagram jeszcze jedno show, tego wyjątku nie da się nie zrobić ;)”. O jakim koncercie mowa? Tego jeszcze niestety nie wiadomo.

Czytaj też: Życiowy checkpoint, muzyczny copy-paste, czyli „Głowa rodziny” Białasa [recenzja]

„Przepraszam, ale wypaliłem się” – to cytat z nowego numeru Białasa i Lanka Life after Live, ale przy okazji też szczery przekaz od rapera do jego fanów. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →