Do wygrania wyjazd na Coachella! Sprawdź ten konkurs!


20 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Do wygrania wyjazd do gorącej Kalifornii na weekend 20 – 22 kwietnia na Coachella Valley Music and Arts Festival wraz z przelotem i pobytem!

Marka Absolut ogłosiła konkurs #AbsolutnaWiosna dla pełnoletnich miłośników muzyki i festiwalowych inspiracji. Do wygrania absolutnie wyjątkowe nagrody – wyjazd na Coachella Festival oraz miesięczne dostępy do aplikacji Tidal!

Tegoroczny line up zapowiada się obiecująco! Wystąpią m.in. Beyoncé, The Weekend, Kygo, HAIM, alt-J, Post Malone, czy Eminem. Festiwal ten to fuzja różnych gatunków muzycznych, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie począwszy od pop’u, hip hop’u przez muzykę elektroniczną, rock, czy indie.

Wrzuć na swój Instagram lub Facebook zdjęcie, gif albo filmik, jako odpowiedź na modowe inspiracje festiwalowe oraz orzeźwiający zielony kolor limonki. W opisie swojej publikacji napisz #AbsolutnaWiosna lub napisz w zgłoszeniu konkursowym jak interpretujesz #AbsolutnaWiosna. Konkurs trwa do 27 marca i jest kierowany do osób pełnoletnich.

Więcej informacji na stronie www.absolutnawiosna.pl.

Do wygrania wyjazd do gorącej Kalifornii na weekend 20 – 22 kwietnia na Coachella Valley Music and Arts Festival wraz z przelotem i pobytem! Marka Absolut ogłosiła konkurs #AbsolutnaWiosna dla pełnoletnich miłośników muzyki i festiwalowych inspiracji. Do wygrania absolutnie wyjątkowe nagrody – wyjazd na Coachella Festival oraz miesięczne dostępy do aplikacji Tidal! Zobacz także Co obejrzeć […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →