SOLD OUT: Hozier: Wasteland, Baby! Tour, Palladium, 7.09.2019

7 września 2019, Sobota

Palladium

Złota 9, Warszawa

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Hozier
Wasteland, Baby! European Tour

7 września 2019 – Warszawa, Palladium

Hozier (Andrew Hozier-Byrne) – wielokrotnie nagradzany muzyk, piosenkarz i autor piosenek pochodzący z Irlandii. Jego debiutancki album studyjny „Hozier” został wydany w październiku 2014 r. i zawiera multi-platynowy, nominowany do nagrody Grammy utwór „Take Me To Church”, który zdobył również nagrodę w kategorii „Najlepsza piosenka” podczas nagród Ivor Novello 2015. Na płycie znalazły się również optymistyczny i szybki utwór „Someone New”, uduchowiony „Work Song” czy „From Eden”. W 2016 r. Hozier wydał zamykający album utwór „Cherry Wine” jako charytatywny singiel, który miał na celu zwiększyć świadomość dotyczącą problemów związanych z przemocą w rodzinie na całym świecie. W teledysku do singla ‘Cherry Wine’ udział wzięła trzykrotnie nominowana do Oskara aktorka Saoirse Ronan. Kontynuacją sukcesu Hoziera był utwór „Better Love’’ pochodzący ze ścieżki dźwiękowej do filmu przygodowego ‘’Tarzan: Legenda’’.
Jego EPka „Nina Cried Power”, która została wydana w 2018 roku jest zapowiedzią nadchodzącego albumu, którego premiera zaplanowana jest na 1 marca.
Nowy materiał na żywo już 7 września w warszawskim Palladium!

Gość specjalny:
David Keenan – pochodzący ze Irlandii kompozytor, autor tekstów i piosenkarz. Keenan to nie tylko kolejny młody chłopak z gitarą akustyczną, jego twórczość to połączenie pełnej wrażliwości muzyki z poezją na najwyższym poziomie, a jego występy na żywo określane są jako wewnętrzne i duchowe przeżycia.


Zobacz także