Grande Finale – ostatni ABORDAŻ w tym sezonie

14 września 2019, Sobota

Bałtyk

Roosevelta 22, Poznań

Start: godz. 22:30

Podziel się:

W sobotę 14 września po raz OSTATNI zabierzemy Was w rejs po wzburzonych falach tanecznej elektroniki pod banderą Abordaż!

Muzyczne stery przejmie Bartes, który na swój autorski cykl „This Is My House” zaprosił wokalistkę Nuno, dj White Boy i Creamera, który odpowiedzialny będzie za nasz Taras stage 
Całości dopełnią tancerki w fantastycznych kostiumach od Maria Kompf Fashion Styling i instalacje audiowizualne od Noriaki i FTVision
Abordaż – po raz ostatni wszyscy na pokład!
______________________________

14.09 (sobota)

Bartes
Nuno on vocal
WhiteBoy
Creamer

GDZIE: 15. piętro Bałtyk tower
start: 22:30
[selekcja]
_______________________________

ABORDAŻ – letni cykl imprez z muzyką elektroniczną, na który zapraszaliśmy ulubionych poznańskich djów oraz artystów z innych miast. Z naszymi muzycznymi bosmanami będziecie mogli bawić się na dużym parkiecie oraz na mniejszej sali na odkrytym tarasie! Każdy klubowy pirat z pewnością doceni zalety naszego rooftopu – widok na Poznań z każdej strony oraz – dla doświadczonych wilków morskich – możliwość obejrzenia wschodu słońca z najwyższego tarasu widokowego w naszym mieście.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także