CONNECTED HAIR

12 lutego 2024, Poniedziałek

Garnizon Sztuki

Marii Konopnickiej 6, Warszawa

Start: godz. 12:00

Podziel się:

Przed Wami Connected Hair, napędzane przez DYSON!

To będzie niesamowite wydarzenie! Przygotujcie się na niezapomniane doznania! Dołączcie do naszej ekscytującej przygody i odkryjcie, co sprawia, że nasze Connected Hair to wyjątkowe wydarzenie!

Connected Hair to nie tylko inicjatywa, to marzenie, które łączy świat fryzjerstwa męskiego i damskiego w jedno. W centrum tego projektu stoi Kamil Cesarski, wizjoner, który pragnie zrewolucjonizować branżę fryzjerską poprzez stworzenie społeczności, która łączy ludzi z otwartymi umysłami i kreatywnymi duszami.

Connected Hair to nie tylko wydarzenie, gdzie fryzjerzy spotykają się w jednym miejscu, ale przede wszystkim przestrzeń, w której mężczyźni i kobiety fryzjerzy mogą dzielić się wiedzą, doświadczeniem i inspiracją. To projekt, w którym świeże spojrzenia na branżę tworzą nowe możliwości, a tradycyjne podejście łączy się z nowoczesnymi trendami.

Gościem specjalnym tegorocznego Connected Hair będzie Thaddeus Yayaseelan @THADDEUS.10 jeden z bardziej rozpoznawalnych fryzjerów w branży. Absolwent studiów Vidal Sassoon i autor absolutnego musthave czyli książki THE „HAIR ARCHITECTURE „ niezbędnego narzędzia edukacyjnego dla fryzjerów. Na scenie nie zabraknie polskich edukatorów i ludzi mających do powiedzenia dużo ciekawych rzeczy. Ten kto był na pierwszej edycji wie że nie żartujemy to będzie wielki dzień i prawdziwa uczta dla fryzjera.

Dzień ten zakończy się wspaniałym SHOW którego dyrektorem artystycznym Jest HELA HAIR czyli Hela Walczyńska. Chcesz zobaczyć na własne oczy i być częścią tego wydarzenia dołącz do nas!

W TYM ROKU PARTNEREM TYTULARNYM JEST firma DYSON wśród partnerów wydarzenia są takie marki jak Andis, Evo, Kovas

CONNECTED HAIR | 12 lutego 2024, Poniedziałek, Garnizon Sztuki

Biletomat.pl
560 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →