Wybierz się na grilla z Quebonafide i Bitaminą. Wielkie Grillowanie w Poznaniu startuje już 9 maja!


07 maja 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Szykuje się niezła imprezka pod chmurką.

Czas zacząć Wielkie Grillowanie! Już 9 maja poznańscy studenci przeniosą się znad brzegu Warty na Morasko, by tam oddać się dwudniowemu imprezowaniu w plenerze. :)

Wielkie Grillowanie UAM to od wielu lat największa uczelniana impreza plenerowa. Tym razem piknik na Kampusie UAM uświetnią występy takich artystów, jak Quebonafide, Bitamina i Łąki Łan!

Oczywiście poza dobrą nutą i muzycznymi emocjami nie zabraknie kiełbasek z grilla, akcji-atrakcji-animacji, food trucków i konkursów z fajnymi nagrodami. 

Studenci grillują na maksa ZA FREE, ale ci, którzy nie mają legitki są również zaproszeni! Karnet na 2-dniową imprezę z fenomenalnym klimatem i fajnym line up’em kosztuje jedyne 25 zł!

WIELKIE GRILLOWANIE UAM

ŚRODA 9.05.2018

  • QUEBONAFIDE
  • BITAMINA

CZWARTEK 10.05.2018

  • ŁĄKI ŁAN

Szykuje się niezła imprezka pod chmurką. Czas zacząć Wielkie Grillowanie! Już 9 maja poznańscy studenci przeniosą się znad brzegu Warty na Morasko, by tam oddać się dwudniowemu imprezowaniu w plenerze. :) Wielkie Grillowanie UAM to od wielu lat największa uczelniana impreza plenerowa. Tym razem piknik na Kampusie UAM uświetnią występy takich artystów, jak Quebonafide, Bitamina i […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
15 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.