Wybierz się na grilla z Quebonafide i Bitaminą. Wielkie Grillowanie w Poznaniu startuje już 9 maja!


07 maja 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Szykuje się niezła imprezka pod chmurką.

Czas zacząć Wielkie Grillowanie! Już 9 maja poznańscy studenci przeniosą się znad brzegu Warty na Morasko, by tam oddać się dwudniowemu imprezowaniu w plenerze. :)

Wielkie Grillowanie UAM to od wielu lat największa uczelniana impreza plenerowa. Tym razem piknik na Kampusie UAM uświetnią występy takich artystów, jak Quebonafide, Bitamina i Łąki Łan!

Oczywiście poza dobrą nutą i muzycznymi emocjami nie zabraknie kiełbasek z grilla, akcji-atrakcji-animacji, food trucków i konkursów z fajnymi nagrodami. 

Studenci grillują na maksa ZA FREE, ale ci, którzy nie mają legitki są również zaproszeni! Karnet na 2-dniową imprezę z fenomenalnym klimatem i fajnym line up’em kosztuje jedyne 25 zł!

WIELKIE GRILLOWANIE UAM

ŚRODA 9.05.2018

  • QUEBONAFIDE
  • BITAMINA

CZWARTEK 10.05.2018

  • ŁĄKI ŁAN

Szykuje się niezła imprezka pod chmurką. Czas zacząć Wielkie Grillowanie! Już 9 maja poznańscy studenci przeniosą się znad brzegu Warty na Morasko, by tam oddać się dwudniowemu imprezowaniu w plenerze. :) Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →