Will And The People w kwietniu po raz pierwszy zagrają w Polsce


16 lutego 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Will And The People to brytyjski zespół, który w swojej twórczości łączy kilka gatunków muzycznych. W kwietniu po raz pierwszy zagrają w Polsce. Sprawdźcie szczegóły.

Poznajcie Will And The People

Zastanawialiście się jak brzmi połączenie kilku gatunków muzycznych? Will And The People są na to idealną odpowiedzią. W swojej twórczości, brytyjski zespół łączy m.in.: folk, reggae i punk. W ich utworach znajdziecie także elementy ska, dubu, a nawet trashu. Dla tego zespołu nie ma żadnych barier. Wszystko to w melancholijno-optymistycznej otoczce. Członkowie WATP przyznają, że czerpią inspirację z takich zespołów jak The Drums, czy Metronomy.

Will and the people

Zespół oficjalnie istnieje od 2010 roku, jednak ślady muzyczne zostawiają już od 2006 roku. W swojej dyskografii mają 3 studyjne albumy i kilka EPek. Ostatni z longplay, pod tytułem Whistleblower, swoją premierę miał w 2015 roku. Od tego czasu, zespół pogrążył się w procesie twórczym i pieczołowicie pracuje nad najnowszym wydawnictwem.

Will & The People – Wasting Time

Nadchodzący krążek, według zapowiedzi frontmana zespołu, czyli Willa Rendle, ma być najhuczniejszym w historii zespołu. Padają nawet takie obietnice, iż płyta przypadnie do gustu dosłownie każdemu, od skate-punków, przez surferów, po fanów hip-hopu. Szczerze, to nie mam pojęcia jak to zrobią, ale trzymam za nich kciuki.

Will & The People – Gigantic

Will & The People wyruszają w europejską trasę koncertową

Panowie w połowie kwietnia zaczynają swoją europejską trasę koncertową. Początkowo zagrają kilka koncertów w Wielkiej Brytanii, by potem bardzo szybko przenieść się do naszych zachodnich sąsiadów. To właśnie po berlińskim koncercie, 29 kwietnia, WATP po raz pierwszy zagrają w Polsce, a dokładniej w warszawskich Chmurach. Wejściówki na te wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Will And The People to brytyjski zespół, który w swojej twórczości łączy kilka gatunków muzycznych. W kwietniu po raz pierwszy zagrają w Polsce. Sprawdźcie szczegóły. Poznajcie Will And The People Zastanawialiście się jak brzmi połączenie kilku gatunków muzycznych? Will And The People są na to idealną odpowiedzią. W swojej twórczości, brytyjski zespół łączy m.in.: folk, […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Will And The People, 29.04.2020, Warszawa, Chmury

Biletomat.pl
od 39 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.