Eivør jesienią zagra trzy koncerty w Polsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Pochodząca z Wysp Owczych Eivør powróci jesienią do Polski, by na trzech koncertach zaprezentować materiał ze swojej najnowszej płyty. Sprawdźcie szczegóły.

Eivør to wokalistka, instrumentalistka i autorka piosenek, obdarzona pięknym, niespotykanym głosem. Wychowywała się w małej wiosce Gřta na Wyspach Owczych, zamieszkałej przez około 500 osób. Tam dorastała w otoczeniu jedynej w swoim rodzaju natury, a także niezwykłej tradycji i kultury farerskiej. Jej rodzice i dziadkowie zaszczepili w niej miłość do starodawnych pieśni i ludowych ballad.

Muzyka, którą tworzy Eivør często się zmienia. Artystka grała już m.in muzykę folkową, jazz, country, klasykę czy trip-hopowy rock. W trakcie swojej kariery zdobyła wiele międzynarodowych nagród.

Eivør powraca z nową płytą. Premiera we wrześniu

Obecnie dyskografię artystki zamyka wydany w 2017 roku album Slør. Na 18 września 2020 roku zapowiedziana jest premiera jej kolejnego krążka. Wydawnictwo zatytułowane SEGL promuje singiel Patience. Posłuchajcie.

Eivør – Patience

Eivør na trzech koncertach w Polsce – bilety

Nowego materiału od Eivør, w listopadzie będzie można posłuchać podczas jej trzech koncertów w naszym kraju. Artystka wystąpi 3 listopada w gdańskim klubie B90, 4 listopada w warszawskiej Proximie oraz 5 listopada we wrocławskim Academia Club.

Bilety na wszystkie te wydarzenia są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Eivør jesienią zagra trzy koncerty w Polsce

Jej poprzednie koncerty w Polsce, które odbyły się 2018 roku były wyprzedane, dlatego radzimy nie zwlekać z zakupem wejściówek!

Pochodząca z Wysp Owczych Eivør powróci jesienią do Polski, by na trzech koncertach zaprezentować materiał ze swojej najnowszej płyty. Sprawdźcie szczegóły. Eivør to wokalistka, instrumentalistka i autorka piosenek, obdarzona pięknym, niespotykanym głosem. Wychowywała się w małej wiosce Gřta na Wyspach Owczych, zamieszkałej przez około 500 osób. Tam dorastała w otoczeniu jedynej w swoim rodzaju natury, […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Eivør na trzech koncertach w Polsce - bilety

Biletomat.pl
od 79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.