Will And The People po raz pierwszy odwiedzą Polskę


27 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Will And The People mają za sobą dziesięć lat na scenie, lecz po raz pierwszy zawitają do Polski. Zespół zagra w Warszawie 17 kwietnia przyszłego roku.

Will And The People – szczypta rocka, odrobina hip-hopu i garść folku

Brytyjska grupa nic sobie nie robi z podziałów, czy panującej muzycznej etykiety, stawiając przede wszystkim na różnorodność oraz syntezę. Trochę tego, trochę tamtego: pozornie wygląda to na bałagan i jeden wielki muzyczny misz-masz, lecz nic bardziej mylnego. Will And The People z pełną świadomością swojego muzycznego ja bawią się gatunkiem i tworzą coś, co chcą grać. Nie po to, żeby przypodobać się wszystkim miłośnikom porozbijanych tam stylów, tylko dlatego, by z tej rozwleczonej różnorodności utkać osobiste i autorskie brzmienie, przyciągające ich własnych fanów.

Will And The People

Will And The People – nadchodzi nowe

Zespół po paru latach muzycznego wycofania powraca silniejszy i intensywnie pracuje nad wydaniem swego kolejnego albumu. Już możemy snuć domysły, że będzie to płyta o dużym potencjale energetycznym. Will And The People zapowiada, że ich najnowszy materiał ponownie przełamie lody i wpadnie na pętlę zarówno miłośnikom rapu, jak i niepokornym skate-punkom, czy wychillowanym surferom. Czy da się tworzyć muzykę, która podoba się wszystkim i nie wpaść przy tym w sidła totalnego mainstreamu? Otóż da się – to właśnie robią chłopaki z Will And The People.

Will And The People – Justify

Will And The People – ten pierwszy raz w Polsce

Zespół występował w klubach, kawiarniach i na stadionach; nic nie stoi im na przeszkodzie, by zaakcentować swoją bytność i zdominować atmosferę własnym brzmieniem. Will And The People po prosu to mają: charyzmę, siłę przebicia oraz nadzwyczaj żywe brzmienie z charakterem. Albo z pazurem, jeśli tak wolicie – bo od delikatnego optymizmu do rockandrollowego entuzjazmu przecież wcale nie daleko. Już wkrótce zespół wystąpi w Warszawie – nie przegapcie tego wydarzenia!

Will And The People

Will And The People, 17 kwietnia 2021, Warszawa – bilety

Grupa Will And The People zagra w warszawskim klubie Chmury już 17 kwietnia przyszłego roku. Bilety na koncert można nabyć na stronie Biletomat.pl.

Will And The People mają za sobą dziesięć lat na scenie, lecz po raz pierwszy zawitają do Polski. Zespół zagra w Warszawie 17 kwietnia przyszłego roku. Will And The People – szczypta rocka, odrobina hip-hopu i garść folku Brytyjska grupa nic sobie nie robi z podziałów, czy panującej muzycznej etykiety, stawiając przede wszystkim na różnorodność […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Will And The People | 17 kwietnia 2021, Chmury, Warszawa

Biletomat.pl
39 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.