Young Guv solowo po raz pierwszy w Warszawie


04 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

... po raz drugi, po raz trzeci... Sprzedane! Young Guv gra, śpiewa i oczywiście pisze piosenki. Pochodzi z Kanady, ale do przyjedzie do nas prosto z Nowego Jorku. Pierwszy raz solowo w Polsce zagra już 21 marca.

Young Guv – różne wcielenia gitarzysty

Pod tym pseudonimem ukrywa się Ben Cook, czyli człowiek, który maczał palce w muzyce gitarowej, która zdominowała rynek od lat 00. Zanim rozpoczął działalność solową pod szyldem Young Guv, prężnie działał w kilku zespołach, jak The Warning, a więc archetypem bandu grającego hardcore wprost z Nowego Jorku, a także spełniał się jako gitarzysta Fucked Up. Na tym oczywiście jego doświadczenie muzyczno-sceniczne i songwriterskie się nie kończy: artysta wykonywał również kreatywną pracę niewidzialną dla wielu znajomych z branży – a niektóre nazwiska, mogłyby wprawić Was w osłupienie.

Young Guv

Young Guv – inspiracja z NYC

Solowy projekt artysty to przede wszystkim gitara i wokal, nieśpieszny, taki akuratny do kawiarnianego klimatu. Są tam syntezatory i kilka muzycznych odejść od sztywnej formuły klasycznego songwritingu, ale Young Guv nadal stawia na odpowiednio skondensowaną liryczność. Słowa są ważne i on o tym wie, więc śpiewa o tym co znane i ludzkie, okraszając swoje uczucia nieco ironicznym humorem oraz kanciastym kontrastem. Pisanie piosenek na miarę XXI wieku, czyli nieco oldschoolowe brzmienie z dodatkiem współczesnego echa. A może odwrotnie – retro jest tu dodatkiem do nowoczesnej podstawy?

Young Guv – Luv Always

Young Guv – solowy debiut w Warszawie

Zbliżający się koncert muzyka będzie zarazem jego pierwszym solowym występem w Polsce. Young Guv przywiezie ze sobą całe spektrum emocji w postaci swoich nacechowanych popowo piosenek. Napisał je podczas lata w Nowym Jorku, zagra je wczesną wiosną w Warszawie.

Young Guv

Young Guv – 21 marca, Warszawa – bilety

Artysta wystąpi w warszawskim klubie Chmury już 21 marca przyszłego roku. Wejściówki na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.

… po raz drugi, po raz trzeci… Sprzedane! Young Guv gra, śpiewa i oczywiście pisze piosenki. Pochodzi z Kanady, ale do przyjedzie do nas prosto z Nowego Jorku. Pierwszy raz solowo w Polsce zagra już 21 marca. Young Guv – różne wcielenia gitarzysty Pod tym pseudonimem ukrywa się Ben Cook, czyli człowiek, który maczał palce […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Young Guv | 21 marca, Chmury, Warszawa

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.