HBO Max

Wiemy, kiedy HBO Max trafi do Polski


21 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Na polskiej podstronie HBO Max pojawiła się informacja o tym, kiedy serwis będzie dostępny w naszym kraju.

HBO Max w Polsce od 8 marca – oficjalnie potwierdzone [aktualizacja]


Od września 2021 roku wiadomo oficjalnie, że HBO Max ma pojawić się w Polsce w 2022 roku, zastępując dostępne obecnie HBO GO. W ostatnich dniach o dostępności platformy dla polskich użytkowników zrobiło się głośniej, gdy słowackie media podały, że HBO Max zadebiutuje w ich kraju 22 lutego. Polscy internauci zaczęli spekulować, że również w naszym kraju platforma wystartuje pod koniec przyszłego miesiąca.

Przeczytaj: HBO Max już za chwilę pojawi się w Polsce? Znamy potencjalną datę oraz cenę

Dotychczas w sieci pojawiały się jednak tylko nieoficjalne, spekulacyjne informacje odnośnie dokładnej daty startu serwisu w Polsce. Wszystko wskazuje jednak na to, że wreszcie ją poznaliśmy. Ale czy na pewno?

HBO Max w Polsce od 8 marca?

Jak podaje serwis spidersweb.pl, w czwartek wieczorem na polskiej podstronie platformy pojawił się komunikat: „HBO Max Arrives March 8! Prepare for a totally new streaming experience”. Jednak w ciągu kilku godzin informacja zniknęła ze strony, a obecnie pod wspomnianym adresem znajdziemy tylko napis: „Oops! Looks like this link isn’t working”.

hbo max w polsce
HBO Max w Polsce, źródło: spidersweb.pl

HBO Max oferuje użytkownikom produkcje, za które odpowiadają marki należące do WarnerMedia, takie jak Warner Bros., HBO, DC czy Cartoon Network. Czym platforma różnić się będzie od dobrze znanego nam już HBO GO? HBO Max ma zapewnić użytkownikom większe możliwości pod kątem personalizacji treści oraz samego profilu. Dostępna będzie kontrola rodzicielska oraz system rekomendacji podobny do tego, który znamy z Netflixa.

Na polskiej podstronie HBO Max pojawiła się informacja o tym, kiedy serwis będzie dostępny w naszym kraju. HBO Max w Polsce od 8 marca – oficjalnie potwierdzone [aktualizacja] Od września 2021 roku wiadomo oficjalnie, że HBO Max ma pojawić się w Polsce w 2022 roku, zastępując dostępne obecnie HBO GO. W ostatnich dniach o dostępności […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →