Wiedźmin, Netflix

Wiedźmin” z powrotem na szlaku. Zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu


02 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Prawie 1,5 roku temu na Netflixie zadebiutował serial Wiedźmin na podstawie opowiadań Andrzeja Sapkowskiego. Po licznych perturbacjach oraz przeszkodach, wreszcie zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu przygód Geralta z Rivii. Kiedy możemy spodziewać się premiery?

Wiedźmin – kit, czy hit i tak go obejrzymy

Pierwszy sezon mniej więcej zobrazował, czego możemy się spodziewać. Czyli: nieco zamerykanizowanej adaptacji historii Białego Wilka, obciętą o symbolikę opowiadań Sapkowskiego. Netflix nakręcił serial fantastyczno-przygodowy i właściwie… chyba niczego innego nie obiecywał. Ogląda się go przyjemnie, a na pewno bez przykrości, a czasowe przeskoki, jak sądzę, nie zakłócają odbioru nawet niewtajemniczonym w uniwersum Wiedźmina.

„Toss a Coin to Your Witcher” – pieśń z Wiedźmina po roku nadal hula na głośnikach

Gdzieś z boku toczą się wojenki o słowiańskość tudzież jej brak no i oczywiście o dobór aktorów. Inaczej się już chyba nie da: nagrywanie głośnego serialu to zawsze przy okazji głośne dyskusje i próby urealnienia czegoś takiego, jak poprawność polityczna. I tak mi się wydaje, że ci, co kręcili nosem na Cassie Clare jako Phillippę Eilhart, czy Adjoa Andoh w roli Nenneke, Wiedźmina i tak zobaczą.

Wiedźmin – znamy orientacyjną datę premiery

Prócz skandalików i burz, jakie nakręcały się samoistnie, na planie serialu przez pewien czas też nie było kolorowo. Przyczyną – oczywiście lockdown, który znacznie opóźnił prace nad produkcją. Kolejna przymusowa przerwa w kręceniu Wiedźmina nastąpiła z powodu kontuzji Henry’ego Cavilla, wcielającego się w tytułową rolę. Na szczęście, wszelkie przeszkody są już za ekipą Netflixa. Zdjęcia dobiegły końca, a serial wkracza w fazę post-produkcji.

Będzie nowy serial o Wiedźminie na Netflixie – „The Witcher: Blood Origin”, przeczytaj

Wiedźmin - koniec zdjęć do drugiego sezonu kiedy preiera
Wiedźmin, Netflix

Oficjalna data premiery nie została jeszcze ujawniona, jednakże możemy się spodziewać, że serial powróci na Netflixa już tej jesieni. W sam raz na pocieszenie w obliczu przesilenia i chandry. Czekacie?

Prawie 1,5 roku temu na Netflixie zadebiutował serial Wiedźmin na podstawie opowiadań Andrzeja Sapkowskiego. Po licznych perturbacjach oraz przeszkodach, wreszcie zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu przygód Geralta z Rivii. Kiedy możemy spodziewać się premiery? Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →