fot. Netflix

“Wiedźmin” rusza ze zdjęciami do 3. sezonu. Ekipa filmowa wraca na plan w Słowenii


30 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Wiedźmin rusza z kopyta. Zdjęcia do 3. sezonu serialu Netflixa ruszyły w malowniczej Słowenii.

Ekipa filmowa Wiedźmina została przyłapana na planie zdjęciowym w Słowenii. Rok po zakończeniu zdjęć do 2. sezonu, ekipa zaliczyła powrót do pracy nad nową odsłoną. Informację podał portal Redanian Intelligence. Potwierdził ją też Henry Cavill, który na swojego Instagrama wrzucił zdjęcie z serialową Płotką.

Wiedźmin rusza z 3. odsłoną

Oczywiście informacje te nie są niespodzianką, ponieważ tak jak zakładał rozkład produkcji nowego sezonu, ekipa miała wrócić do jego kręcenia właśnie na przełomie marca i kwietnia. Początkowo plan miał mieć miejsce na kontynencie europejskim – w południowym Tyrolu we Włoszech oraz w Słowenii i Chorwacji, by później zostać przeniesionym do Wielkiej Brytanii.

Udało nam się ustalić, że obsada i ekipa już zaczęli gromadzić się w północnej Słowenii. Niektórzy z miejscowych, z którymi rozmawialiśmy twierdzili, że przynajmniej Henry Cavill i Freya Allan już tam są. Po Kranjskiej Gorze kręcenie przeniesie się do Postojnej. Nie wiemy, które miejsce będzie dokładnie filmowane w Postojnej, ale nasi przyjaciele z Drużyny Fanów odkryli, że zamek Predjama w pobliżu Postojnej zostanie zamknięty 5 kwietnia, co bardzo dobrze zbiega się z Wiedźminem. Jest to więc kolejna możliwa lokalizacja kręcenia 3 sezonu – choć jeszcze niepotwierdzona.

– czytamy na stronie Redanian Intelligence.

Jeśli zaś chodzi o Chorwację, według źródeł zdjęcia mają się odbyć na wyspie Krk i gdzieś w okolicach miasta Pula. Więcej dowiemy się w miarę zbliżania się kręcenia filmu.

Wiedźmin – kiedy premiera trzeciego sezonu?

Jak wiemy ze wstępnych informacji, ekipa serialu wróci na plan prawdopodobnie na początku marca. Według zapowiedzi nowy sezon pokaże dużo więcej potworów, czarów, a także wątków LGBTQ+. Jeśli więc COVID-19 nie pokrzyżuje kolejnych planów, Geralta zobaczymy po raz kolejny na ekranie w 2023 roku.

Wiedźmin Netflix serial
Obsada serialu Wiedźmin/ fot. Netflix

Showrunnerka serialu Lauren S. Hissrich zapowiedziała, że 3. sezon Wiedźmina ma być zrobiony z dużo większym rozmachem i zapewni nam również ogrom nowych bohaterów.

Wiedźmin rusza z kopyta. Zdjęcia do 3. sezonu serialu Netflixa ruszyły w malowniczej Słowenii. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Ekipa filmowa Wiedźmina została przyłapana na planie zdjęciowym w Słowenii. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →