fot. Netflix

Wiedźmin”. Drugi sezon przedpremierowo dla wybranych


06 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Wiedźmin powróci na ekrany już 17 grudnia. Drugi sezon będzie można jednak obejrzeć nieco szybciej – z okazji Dnia Wiedźmina, dla fanów przygotowano wiele atrakcji oraz nagród – w tym przedpremierowy seans najnowszych odcinków.

Wiedźmin wcześniej niż zapowiadano, ale tylko dla szczęśliwców

Przygody Geralta z Rivii równo 35 lat temu (licząc od 16 grudnia) po raz pierwszy ukazały się w druku. Z tej okazji oraz zbliżającej się premiery drugiego sezonu The Witcher, Nowa Fantastyka, miasto Łódź i Netflix zorganizowali specjalne wydarzenie zarówno dla fanów sagi, gry, jak i serialu.

35 lat temu nadszedł od północy, od Bramy Powroźniczej. Dokładnie 16 grudnia 1986 roku świat poznał Geralta z Rivii. Tego dnia Wiedźmin po raz pierwszy zaczął zwalczać potwory na łamach magazynu „Fantastyka”. Jego sława od tego czasu wciąż rośnie! A wraz z nią powody do świętowania!

Przygotuj się z nami do Dnia Wiedźmina! Naostrz miecz, załóż najlepszą zbroję albo przynajmniej zanuć „Grosza daj Wiedźminowi”! Znajdź swój sposób i świętuj z nami

– czytamy na stronie wydarzenia

Przeczytaj: Nowy „Wiedźmin” i nowe potwory. Jest kolejna zajawka serialu

Wiedźmin dzień wiedźmina

Przedpremierowe atrakcje

Już dziś wystartowała strona internatowa, za pośrednictwem której można wygrać bilety na przedpremierowy pokaz serialu. Żeby je zdobyć wystarczy wejść na stronę premierawiedzmina.pl i odpowiedzieć prawidłowo na siedem z dziesięciu pytań. Po udzieleniu wystarczającej ilości dobrych odpowiedzi, staniecie przed finałowym pytaniem, które brzmi: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś/powinnaś wygrać bilet na premierę online drugiego sezonu?

Test należy rozwiązać do 10 grudnia. Spośród wszystkich zgłoszeń, tysiąc osób wygra wejściówki na przedpremierowy pokaz Wiedźmina.

To jednak nie koniec atrakcji, jakie dla fanów przewidują organizatorzy. 11 grudnia nadarzy się okazja do zdobycia limitowanego wydania Nowej Fantastyki, 15 grudnia zostaną odkryte niespodzianki w Łodzi, 16 grudnia odbędzie się oficjalne świętowanie #DniaWiedźmina. Natomiast już dzień później – Geralt z Rivii powróci na Netflix z drugim sezonem dostępnym dla wszystkich. Czekacie?

Wiedźmin dzień wiedźmina

Wiedźmin powróci na ekrany już 17 grudnia. Drugi sezon będzie można jednak obejrzeć nieco szybciej – z okazji Dnia Wiedźmina, dla fanów przygotowano wiele atrakcji oraz nagród – w tym przedpremierowy seans najnowszych odcinków. Wiedźmin wcześniej niż zapowiadano, ale tylko dla szczęśliwców Przygody Geralta z Rivii równo 35 lat temu (licząc od 16 grudnia) po […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →